zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
Gmina Grodzisko Dolne
Nie siedź w domu, idź na wybory!
18 kwietnia 2024 r. | 11:13
13

W niedzielę, 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów na Burmistrza Miasta i Gminy Żarki. To może być historyczny dzień, bowiem w gminie Żarki może dojść do zmiany burmistrza.

Głos oddany tego dnia może mieć ogromne znaczenie dla przyszłości gminy. Nowy burmistrz wyznaczy kierunek, w którym podąży gmina. Może w końcu będzie lepiej?

Lokalne wyborcze będą czynne w godz. 7:00 - 21:00.

Nie siedź w domu, idź na wybory!13 odpowiedzi na “Nie siedź w domu, idź na wybory!”

 1. Ania pisze:

  Głosuj na Zamorę! Czas na zmiany!

  15
  1
 2. Jolanta pisze:

  Ale już dawno nie było tak dużego poruszenia w naszej gminie Stary Burmistrz się pręży dawno takiej rywalizacji nie miał ale temu staruszkowi musi zależeć na jeszcze 1 kadencji żeby pozamykać swoje i kolesi inwestycje
  nie zdążył zutylizować niewygodnych dokumentów
  widać to po wsiach że się boiiiiii

  15
  0
 3. Wyborca pisze:

  Po obejrzeniu dwóch filmów z kandydatami na burmistrza stwierdzam że dzięki ich przepaść. Jeden ordynarnie wyrywa dziennikarzowi mikrofon w Jaworzniku i śmieje się jakby był władcą świata, drugi spokojnie i rzeczowo odpowiada na pytania w wywiadzie. Wyglądu i aparycji obu panów nie będę oceniał, ale jeśli ktoś myśli by żyć w normalnej gminie na poziomie chyba nie ma wątpliwości na kogo oddać swój głos.

  14
  0
 4. KLakier pisze:

  ale Gargamel musi być wku ny

  6
  0
  • Papa smerf pisze:

   Mógł ciebie Klakierku dopuścić do władzy. Młodego, zwinnego, chadzajacego własnymi ścieżkami. To się uparł, że z Hogatą będą pierwsza parą do dziewięćdziesiątki.

   6
   0
  • Stefan Stalowy pisze:

   Już widzę ten zapłakany bałagan w oczach po porażce i żyrandole wynoszone w późnych godzinach wieczornych z urzędu miasta ,he, he,(jak prezydent komorowski).Nie mogę się doczekać .Pakuj się dziadek!

   7
   0
   • Żelazny Orzeł pisze:

    Oby ludzie zmądrzeli w końcu. Teraz Burmistrz naprawia na prędko co się gdzie się da ale jak widać z jakością napraw to gorzej.

    6
    0
 5. Mati pisze:

  Jest zmiana. Lud wybral i skonczyly sie rzady P

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *