zachmurzenie duże
17°
14°
niedziela
Reklama
for. ŚlUW
Niejasności w dokumentach Karola Podlejskiego?
24 października 2017 r. | 12:17
14

Co musi być w dokumentach Karola Podlejskiego, że ani Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury, ani Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego nie chcą mi od razu udostępnić tych informacji? W innych sprawach, dokumenty mam praktycznie od razu. W tej sprawie, te dwie instytucje potrzebują opinii prawnych.

Co takiego jest w tych dokumentach?

Na pewno będę nadal śledził tę sprawę.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Niejasności w dokumentach Karola Podlejskiego?”

 1. wasz pan pisze:

  No to dawać przyjmuje to na klate

  0
  0
 2. WIZJER pisze:

  To są pieniądze Unijne i oni nie mają porządku w dokumentach ? To tyle czasu potrzebują żeby podrobić dokumenty ? Jak sprawdzam to wszystko powinno być wyłożone na stół tak jak w pokera a tu ściemę walą. Ten wice- dyrektor już ze stołka powinien spaść ? Czemu tego Dyrektor Motłoch tego nie podpisał – chyba już portami trzęsie ? Zaraz piszę do Europoseł pani Jadwigi Wiśniewskiej i do Ministra pana Zbigniewa Ziobro.

  0
  0
 3. ŚLEPY pisze:

  bruno znowu potrzeba twojej opini i pomocy czyli kto jest w tym przypadku niekompetentny redaktor czy Urząd Marszałkowski czy Klika Co Zagrabiła Kasę ?- naszą kasę obywateli RP ? Za czasów PZPR to z pierdli by nie wyszli i przepadek majątku ! W Chinach to stadion i kulka w łeb złodziejom dają a tutaj u nas prawem się zastawiają !

  0
  0
  • bruno pisze:

   skoro jestes taki pewny przekretu to idz do prokuratury a nie znow bezpodstawnie okarzaj na forum to kazdy jest mocny w gebie kolejny przyklad zaczytanych dzis slow zólc zarecka

   0
   0
 4. Jolka pisze:

  Sprawą zajął się już również poseł Jaskóła z KUKIZ15. Więc jest nadzieja że poznamy jej ukrywane tajemnice.

  0
  0
 5. monia pisze:

  czyli coś na rzeczy jest skoro przedłuzają w nieskończoność jak to dofinasowanie ktoś bierze i nie ma porządku w papierach a Pan Motłoch to sie pokazuje z naszym Burmistrzem i Pani Stanisława Nowak też go bardzo dobrze zna nie mówiąc już o Pani Kasi rzecznik gminy która na pewno też uczestniczy w tych wałkach a Pan prezes to przecież z naszych terenów

  0
  0
 6. MARUDA pisze:

  Lecę do Papy Smerfa i bierzemy też Smerfetkę i pomykamy do Pawła Kukiza z KUKIZ 15 i może nam pomogą bo ten Gargamel niezniszczalny i niezatapialny. Panie Pawle to pana logo KUKIZ15 to jak pan pomoże Smerfolandii i Smerfiątkom to pan dostanie od nas w wyborach poparcie na +5 a dla Gargamela -1 . Jak ha nie lubię tego Gargamela ! I jeszcze , bruna, nie lubię -MARUDA

  0
  0
 7. ŚLEPY pisze:

  Jaskólski to jest nasz Radny z Żarek ale to Smerfy są za nim a tych Nibieskich Paskód jest tak dużo bo widać jak głosują że nawet Okciec Rydzyk by tego lepiej nie przeprowadził i Papa Smerf nie musi jechać do Torunia bo on woli zacisze Leśniowa choć w pobliżu budują dom schadzek i okowity Zagościniec Zaklasztorze to jakoś tak leciało.

  0
  0
 8. Marcin Labocha pisze:

  Dajcie spokój to śmierci na kilometr

  0
  0
 9. Śmieszek pisze:

  Jolasia za tą informację to wielkie dzięki że ktoś obcy na to patrzy tylko uwaga dla pana Jaskóły bo tu na Żarkach Husaria pana Janusza Nowaka biega i dużo pijanych jeździ ????

  0
  0
 10. WAŻNIAK pisze:

  Marcin niech dokładają do ogniska tak żeby nie zgasło.Niech wyborcy całą prawdę poznają co ci u władzy są i przekręty walą. Oni mogą wszystko w imię prawa a przeciętnego Kowalskiego udupili by już na amen a tu paragrafy podają. Do klatki z nimi MMA.

  0
  0
 11. kofi pisze:

  Może wreszcie coś sie ruszy by wyjaśnic całe to szachrajstwo

  0
  0
 12. wilkowyjeczerepachna5 pisze:

  witam czytając to wszystko to śmierdzi na kilometr żarki to może wilkowyje tu by fajny serjal nakrecił same przekrety

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *