zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Nielegalne śmieci w Przybynowie. Burmistrz nic z tym nie robi!
20 sierpnia 2018 r. | 12:32
13

Burmistrz Klemens Podlejski zobowiązał się pomóc Mieszkańcom Przybynowa. Chodzi o nielegalne wysypisko śmieci przy cmentarzu. Śmieci miały zostać uprzątnięte i wywiezione na legalne wysypisko. Na słowach tylko się skończyło, bo Podejski dba TYLKO o Żarki.

Śmieci zostały zepchnięte do rowu melioracyjno-burzowego zaburzając jego drożność.

Wszystko możecie zobaczyć na zdjęciach.

Klemensie Podlejski Mieszkańcy Przybynowa zawiedli się na tobie!

PAWEŁ GĄSIORSKI

Nielegalne wysypisko śmieci w Przybynowie (gm. Żarki)

Burmistrz nie chce się zając tą sprawą!

Gepostet von Gmina Żarki am Montag, 20. August 2018

 

 13 odpowiedzi na “Nielegalne śmieci w Przybynowie. Burmistrz nic z tym nie robi!”

 1. Orzeł pisze:

  A radni i sołtys nie mogą się tym zająść ?

  24
  2
 2. Krystyna pisze:

  Nasmiecili sobie mieszkancy to niech sobie sprzątają !!!bo niby czemu Ci co mieszkają w innych solectwach mają za i sprzatanie płacić! .

  14
  22
  • Krzysztof pisze:

   Pani Ko albo jest pani niedoinformowana, albo kłąmie ! To nie mieszkańcy nasmiecili !To mieszkańcy od dawna zglłaszają ,źe powstało dzikie wysypisko !To jest na uboczu przy cmentarzu ,gdzie autami jest przywożony gruz z remontów oraz śmieci ..Był już dość obszerny artylkuł na ten temat ..Proszę uprzejmie nie wprowadzać ludzi w błąd

   28
   5
 3. Ewa pisze:

  Czy ekolodzy pozwalają na zarównywanie naturalnych uskoków terenu?

  17
  2
  • kolega pisze:

   Pani Ewo -proszę zgłosić to odpowiednim służbą ,bo takie bezprawie ekologiczne nie możę bć !!!! Tam płynęła woda kiedyś ,przez ulicę ,nadal jest most bi tam płynęła woda -Zakopymy to -śmierdzący problem -i będzie po problemie !!! -jak większość najlepiej -sprzątnąć pod dywan !!!!!

   11
   2
 4. Faktus pisze:

  Na to nie pozwalają ani ekolodzy ani prawo. Była już komisja z Gminy na tym wysypisku i nic się nie zmieniło. Zamiast zebrać i wywieźć te śmieci najłatwiej było zepchnąć do rowu. Tym powinny się teraz zająć inne służby. Te śmieci muszą zostać wywiezione, nie tylko te na wierzchu, ale i te przysypane ziemią, w tym eternit, który pan Swierdza miał wywieźć 3 lata temu na wniosek złożony przez radnego Jaskólskiego na jednej z sesji. I powiedział na sesji, że go wywiózł, a jak mówią mieszkańcy tylko przysypał. Może teraz to wszystko wywiezie ?

  29
  3
 5. Żarki pisze:

  Za cmentarzem w Żarkach też smietnisko, na górze serwin także, no ale największe śmietnisko w gminie to plac targowy a właściwie po handlu. To jak wygląda bardzo często w niedzielę koło placu to woła o pomstę. Gmina i miasto w centrum Jury a syf że wstyd, chodzą pielgrzymki, przyjeżdżają turyści, gdzie jest Pan Hamerla który przyjmuje gości w swoim pensjonacie a jako radny to siedzi i nic się nie odezwie, nie wstydzi się przecież to jego okręg wyborczy, po co on tam jest noi p Bernacka tak samo, też pensjonat i siedzi jak mysz pod miotłą, i oczywiście p Burmistrz też poszedł w turystykę czy im nie wstyd. A rynek w centrum wszędzie brud i odwalana pańszczyzna wstyd prywata, prywata, prywata

  26
  4
 6. tak sobie pisze:

  A Pan co? Zrobił foto i poszedł, może zabral Pan z sobą choć jeden worek..

  2
  8
  • Faktus pisze:

   Dobry pomysł. Moźe będzie warto zabrać nie tylko jeden worek ale i próbki tego co tam jest zgromadzone i przedstawić odpowiednim służbom. Trzeba rownieź odtworzyć zasypany rów melioracyjno-burzowy. Tylko trochę dalej od Żarek i Myszkowa.

   5
   2
 7. Mieszkanka666 pisze:

  To nie wina burmistrza. Jest straż miejska. Co oni robią w tym kierunku? Powinni działać w kwestii ustalenia sprawcy a wydział ochrony środowiska powinien to posprzątać. Skoro nie ma winnego urząd powinien to posprzątać a dokładnie referat do tego przeznaczony. I to już dawno.

  1
  5
 8. Realna pisze:

  Mieszkanko nikt za darmo śmieci nie zabierze. Tego tam tyle że trzeba sporo kasy. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi mawiał św.p. Leper.

  4
  0
 9. EssA pisze:

  Dobrze że Pan Gąsiorski przyjechał z przyczepką i wszystko posprzątał, Paweł na Burmistrza !!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *