bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Fot. Tadeusz Zamorowski / UMiG
Nielegalny zrzut do studzienki w Żarkach
27 stycznia 2020 r. | 11:32
5

Gmina szuka sprawców nielegalnego zrzutu nieznanej substancji do studzienki kanalizacji deszczowej przy skrzyżowaniu ulic Zaklasztorze i Chryzantem w Żarkach. Zrzut zauważono 23 stycznia 2020 roku.

Osoby, które zauważyły coś niepokojącego w tym rejonie, proszone są o kontakt pod numer telefonu: ☎️ 692 – 498 – 747 lub na adres: poczta@umigzarki.pl. /UMiG/5 odpowiedzi na “Nielegalny zrzut do studzienki w Żarkach”

 1. mieszkaniec pisze:

  my mieszkańcy Żarek zwracamy się z prośbą do pana “alaredaktorka” z Kotowic , aby udostępnił swoje nagranie policji .Wiemy , że pan razem z najlepszym radnym w tym czasie byliście obok jak ta cysterna to spuszczała do studzienki a pan to filmował bardzo pana prosimy będziemy wdzięczni jak będzie trzeba to panu sowicie zapłacimy…

  11
  4
 2. 600lecie pisze:

  Widać już ziemia nie przyjmuje chemii a czy 600 lecie już nasiąkło od pobliskiej eko fabryki?

  8
  0
 3. Zibi pisze:

  ziemia jeszcze nie ale ludek już w części bo widać jak co poniektórym szare komórki zjadło

  5
  1
 4. Źródlanka klasztorna. pisze:

  Jeżeli wy mieszkańcy Żarek widzieliście Pana Darka i Cysternę to znaczy, że byliście świadkami tego zdarzenia i z powodzeniem możecie złożyć doniesienie komu tylko uznacie za stosowne. Nie podpowiadajcie Panu Darkowi co ma robić, najwyraźniej wie co robi i nie potrzebuje suflerów.

  W jaki sposób ścieki z 600-lecia mogą zatruć wodę w rzece, czy kanalizacja jest nieszczelna?

  10
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *