pochmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
Joe Monster
Nieprawidłowości w Straży Miejskiej w Żarkach
19 września 2017 r. | 11:17
4

Nadzór Prawny Wojewody Śląskiego skontrolował działalność Straży Miejskiej w Żarkach. Kontrola wykazała sporo uwag dotyczących m.in.  w obszarze nakładania grzywien w postępowaniu mandatowym za wykroczenia.4 odpowiedzi na “Nieprawidłowości w Straży Miejskiej w Żarkach”

 1. Wyborca pisze:

  chyba nikt u nas nie lubi tej instytucji

  1
  0
 2. darek161093 pisze:

  Straż Miejska w Żarkach jest bardzo potrzebna.Najgorszym okresem i złą chwałą okryła się Straż Miejska w Żarkach w momencie gdy Burmistrz POdlejski kupił im na wyposażenie fotoradar i kazał zarabiać pieniążki na utrzymanie swoich dup i podratować też budżet Gminy Żarki poprzez nakładanie mandatów i to wtedy większość mieszkańców-kierowców znienawidziła Straż Miejską a jak Szef bardziej adekwatne sformułowanie w dzisiejszych czasach “PREZES” kazał nagminnie karać mandatami-to wtedy ta zabawka fotoradar okazała się maszynką do zarabiania pieniędzy. Gdzie wtedy byli RADNI-bezradni że nie zablokowali głupkowatych pomysłów POdlejskiego, być może znów bezradni RADY dali POdlejskiemu absolutorium w tej jak i innych sprawach podobnie.Pytam się po co są RADNI w ŻARKACH ? POdlejski ma ogromną pensję dzięki Radnym ,którzy to na kolejnych Sesjach podbijali w górę POdlejskiemu aż do progu ,którego nie można przekroczyć bo ustawa zakazuje,ale POdlejski zrewanżował się tym samym RADNYM i podwyższał im diety więcej i jeszcze więcej.Ja teraz kazałbym POdlejskiemu odkupić ten fotoradar bo chłop ma kasę a tak to ta zabawka leży teraz gdzieś w rupieciach na terenie Gminy.Można też tą kosztowną zabawkę umieścić w Starym Młynie w Żarkach. Ile nas mieszkańców kosztuje utrzymanie tego Samorządu to głowa mała a w dodatku oni w tych strukturach nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej i karnej za głupkowatą robotę i marnotrastwo środków publicznych.Moim zdaniem żle jest stworzone funkcjonowanie tych samorządów bo to jest tylko prywata rządzących i układów a mieszkaniec dostaje po dupie i jeszcze musi płacić haracz w postaci różnego typu podatków i opłat ” KU CHWALE BURMISTRZOWI poDLEJSKIEMU “-spocznij.ZŁODZIEJE jednym słowem.

  1
  0
 3. obserwator pisze:

  Poczytaj baranie ile ten fotoradar zarobił wtedy dopiero zacznij pisać. Ten fotoradar pełnij jedynie funkcje prewencyjną !!! Mieszkańcy Żarek tak kochali ten fotoradar że mimo że było podane gdzie będzie rozłożony, mimo że wiedzieli że fota kosztuje min 50 zł to potrafili w ciągu miesiąca i dwu a nawet trzykrotnie zrobić sobie fotkę. Barany lubię zapitalać autem w terenie zabudowanym często przy podstawówce a potem piszą że fotoradar był maszynką do zarabiania w rękach Straży Miejskiej czyli w rękach POdlejskiego. Autor powyższego wpisu to pewnie jeden z baranów do sobie zrobił kilka fotek.

  0
  1
 4. mieszkanka pisze:

  Dlaczego pan wyzywa kogoś od barana?Proszę sprawdzić sobie dokumenty ile w latach egzystowania fotoradaru zarobił ten fotoradar pieniążków i wtedy się wypowiadać bo ja akurat to wiem bo pracuje tutaj.

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *