zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Adam Zamora najgorszy
22 sierpnia 2021 r. | 14:19
9

1354 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Adam Zamora.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Adam Zamora najgorszy”

 1. Zawiedziony pisze:

  Człowiek który stara się coś robić jest najgorszy , to nie jest głos wyborców , ja jako wyborca i mieszkaniec tego miasta pod tym się nie podpisuje . Takich ludzi jak Adam naszej gminie potrzeba .

  11
  11
 2. Gowin60lat pisze:

  To głosowanie to ustawiony BUBEL ! Już od kilku lat jest to oczywiste …
  To wiadome że Pan Zamora nie zasługuje pod żadnym względem na miano najgorszego, powiedzial bym że odwrotnie !
  Już dawno nie zwracam uwagi na wyniki tego żałosnego głosowania.

  11
  8
 3. Żarki pisze:

  Baju baju, pojedziemy do raju. Czy mu się należy miano najgorszego, oczywiscie ze nie. Ale to jeden z karierowiczów, poplecznik burmistrza. Tam jest kilku leniów i nierobow, którzy powinni mieć miano najgorszego. Nieroby i cwaniaki to o m in, Bernacka, Radosz, Hamerla,Nowakowa, Warta, Rarok. Nic tylko dla siebie korzyści.

  19
  1
 4. Ewa sołectwo Zawada pisze:

  To jak to jest ? obecny Burmistrz najgorszy, przyszły Burmistrz najgorszy.. tylko radny z PISU ciagle najlepszy ?

  14
  4
  • Joanta pisze:

   O ! Czy jest coś czego nie wiem ? : a który to przyszły Burmistrz ? już po wyborach ? No cóż dyrekcja kazała to się napisało ?

   6
   6
   • Ewa sołectwo Zawada pisze:

    Pani JOLANO! ja przepraszam za nieścisłości, nie zrozumiała mnie Pani. U nas we wsi godajom że pan Adaś to będzie nasz przyszły Burmistrz to ja powielam i wierze ze tak może sie stać ! to jest dobry chłopak i chce mu sie działać dla nas. I RAdna z suliszowic goda podobnie to jaj jej wierze .

    8
    4
 5. Rom pisze:

  Swoją drogą najlepszy z najlepszych jedyny aktor w tym teatralnym plebiscycie powinien sie już trochę dokształcić z ustawy o samorządzie gminnym bo zadaje wręcz śmieszne pytania co aż nie przystoi najlepszemu radnemu. Najwyższy czas. верный Macieju?

  12
  4
 6. Staś pisze:

  Ten najlepszy radny Maciej to tak jak całe PIS naj… naj… naj…. wszystko naj…. i ceny w sklepach też najwyższe z tej ich naj… lepszych programów społecznych i gospodarczych których efektów zero

  4
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *