zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Adam Zamora najlepszy!
21 stycznia 2018 r. | 17:42
27

2509 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Adam Zamora. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.27 odpowiedzi na “Oceń radnego: Adam Zamora najlepszy!”

 1. Rafał Ziemba pisze:

  Wszystkiego najlepszego, Gratuluje tak dalej do celu!

  1
  0
 2. - dziencioł Kruk pisze:

  Gratulacje Adam tak dalej więcej odwagi .
  Trzymamy kciuki działaj dalej i nie duś w sobie prawdy tylko wyciagaj brudy . Jestesmy z Tobą.

  0
  0
 3. Agnieszka pisze:

  Gratuluję Adaś tak trzymaj ????-Agnieszka

  0
  0
 4. Eska pisze:

  Panie Adamie co za zbieg okoliczności, wygrał pan w Dniu Babci. Seniority górą, widać że czytają i głosują

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Pan Radny Adam Zamora będzie rozdawał kwiaty ,TULIPANY 8 MARCA dla Pań i potem prosimy żeby te Panie pamiętały o Radnym Adamie Zamora przy oddawaniu głosów do urny.

   0
   0
 5. Dariusz Szlęk pisze:

  Panie Adamie gratuluję Panu wygranej w Konkursie na Najlepszego Radnego. Doceniam Pana inicjatywę na gruncie społecznym i pracę u podstaw czyli z mieszkańcami. Pan szanuje mieszkańców/wyborców a więc na pewno przekłada się to na wynikach oddawanych głosów na Pana osobę.Pana postawa na Sesjach i Komisjach podoba się mieszkańcom a widzę to po otrzymywanych mailach na Pana temat i to co ludzie piszą o Panu i Pana działaniach na ich rzecz. Nie pozwolono mi dokończyć na ostatniej Komisji sekwencji że kontakt do Radnego Mirosława Jasólskiego i do Radnego Adama Zamory czyli do Pana jest podany i upubliczniony i wszyscy zainteresowani mogą z niego oficjalnie korzystać. Jest Pan młodym człowiekiem,aktywnym i myślę że zapał i zaangażowanie jakie Pan teraz włożył w sprawy samorządności i dla mieszkańców zaczną procentować i owocować a musi Pan wiedzieć że niezależny portal http://www.zarki.pl jest za Panem i jest w Pana przypadku na TAK TAK TAK . Osobiście lubię odwagę Radnych i jak Pan twierdzi i mówi na ostatniej Komisji głosem mieszkańców że w danym miejscu nie ma oświetlenia i jest ciemno a a Burmistrz Podlejski upierdliwie twierdzi że nocą jest widno to ktoś tutaj musi być idiotą,ja wychodzę z założenia że jak Pan Burmistrz widzi że nocą jest jasno i widno na uliczkach z niewystarczającym oświetleniem to wtedy nocą musi być pełnia Księżyca ,ale nie każdego dnia to jest nocy występuje pełnia bo więcej mamy teraz dni i nocy pochmurnych.Dobrze Panie Adamie że Pan poruszył sprawę nagród w Oświacie i nie jest Pan obojętny na sygnały mieszkańców i to oni dziękują Panu za odwagę bo wtedy to Pan jako Radny jest przedstawicielem w 100% tego co chcą mieszkańcy powiedzieć i naświetlić. Szkoda tylko że poproszony Dyrektor Oświaty w Gminie Żarki i zarazem Radny Powiatu Myszkowskiego Pan JAKUB GRABOWSKI na Komisję —-nie był w stanie udzielić odpowiedzi za sektor ,którego jest SZERYFEM i w sprawie która jest najświeższa czyli kilkudniowa to o niczym on nie wiedział i nic nie odpowiedział.Szkoda że ważne dokumenty są przechowywane u Dyrekcji Gimnazjum czy też Podstawówki i w takim razie po co w Gminie Żarki jest specjalna komórka oświatowa jak ich SZEF nic nie wie ? Panie Dyrektorze Jakubie Grabowski czas wystąpić do Burmistrza Podlejskiego aby powołał dla Pana Rzecznika Prasowego Pana DZIAŁU OŚWIATY bo teraz idzie właśnie z mojej strony ogrom pytań związanych właśnie z Oświatą a to co Pan ostatnio zaprezentował na Komisji to uwłacza sprawowanej przez Pana funkcji——tak nie może być że Pan nie umie udzielić odpowiedzi bez wcześniejszego uzgodnienia i podania ścisłych wytycznych wiadomej osoby bo nie może Pan być marionetką.Panie Radny Powiatu Myszków JAKUBIE GRABOWSKI rozmowy ze mną to nie odczyty w powiecie z kartek,to też nie przecinanie wstęg, to nie pozowanie do zdjęć a rozmowa ze mną to będzie rekonesans to co Pan zrobił i jak Pan to zrobił czyli czy dobrze i czym Pan się kierował a nie jak był Pan kierowanym i pouczanym.

  0
  0
 6. mieszkaniec 600 lecia pisze:

  Lepszej ANTY -REKLAMY nikt by nie wymysli .Gratulacje panie radny nowego przyjaciela .

  0
  0
 7. Gloria pisze:

  Przyjaciół i wrogów się nie wybiera;Ich się po prostu MA !!!!!!!!!

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Przyjaciel to duże słowo i nazbyt często używane. Żeby kogoś nazwać PRZYJACIELEM to trzeba się dobrze zastanowić. Mam nadzieję że osoby ,które głosowały na Radnego Adama Zamorę to w komentarzach ten aplauz odzwierciedlą bo Radny Zamora sporo robi i zrobił dla mieszkańców/wyborców i to teraz Adam Zamora prosi Was o zaprezentowanie jego osoby,jego inicjatywy,jego oddania się społeczności lokalnej. Szanowni mieszkańcy i wyborcy macie teraz młodego Radnego Adama Zamorę i widzicie go jaką on jest osobą i weźcie to pod uwagę że jak on wystartuje po FOTEL BURMISTRZA MIASTA I GMINY ŻARKI to ile on będzie potrzebował od Was wsparcia i pomocy ale szczerej ——-takiej samej jaką on daje Wam mieszkańcom/wyborcom.

   0
   0
 8. mieszkaniec 600 lecia 2 pisze:

  Panie nie martw się Pan MY Zamorze pomożemy ale nie na tej wirtualnej nie kompetentnej stronie tylko w realu !
  Tu sobie można pisać i robić wszystko, a każdy mądrzejszy wie jaka to propaganda.

  0
  0
 9. Żorki pisze:

  Panie Adamie,
  wyrazy uznania dla Pana. Jest Pan młody i odważny a co najważniejsze – rzetelny. Trzeba inwestować w takich ludzi jak Pan. Jeśli zechce Pan wystartować w boju o fotel burmistrza, ja na pewno zainwestuje swój głos w Pana jak również moja rodzina. 9 głosów ma Pan pewnych! Pozdrawiam

  0
  0
  • Farciarz pisze:

   To i tak za mało;potrzebne z 3000 ważnie oddanych głosów.

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Farciarzu ——musisz wiedzieć że w te Wybory Samorządowe 2018 to Burmistrz Klemens Podlejski nie jest już organizatorem i kontrolującym wybory i ich przebieg.Podlejski już nie będzie zamawiał kart do głosowania na zapas,nie będzie już wyznaczał okręgów wyborczych a chodzi o Żarki,będą kamery w lokalach wyborczych,będą aż 2 Komisje Wyborcze————-duże zmiany i życzę 5000 tysięcy ważnych głosów ale pamiętaj że teraz będzie śledzić to wszystko “BŁĘKITNE OKO”

   0
   0
 10. mieszkaniec kotowic pisze:

  To miast dni zarek był by ogólno polski zjazd nacjonalistów i narodowców w lasku na stadionie .

  0
  0
 11. Do mieszkańca kotowic.. Mieszkaniec pisze:

  Hahaa i to bylo by większą atrakcja niz dni żarek!! Widzieliśmy co bylo w zeszłym roku… Jedna wielka lipa.
  Teraz młodzi powinno mieć piecze nad organizacja takich imprez. Pan Zamora czy Pan Jakubczak

  0
  0
 12. Dariusz Szlęk pisze:

  Tak jest Radny JAKÓBCZAK i Radny ZAMORA nadają się do wszelkiego rodzaju prac i działań z mieszkańcami———-ROBIĄ TO PERFEKCYJNIE—–POPIERAM.Dni Żarek —–celowa porażka. Ale za to Noc Rozmaitości w Żarkach to przehulane pieniążki ale wśród swoich.

  0
  0
 13. Gosc pisze:

  Radna z Jaworznika zrobila wiele i prosze juz nie obrazac tutaj Radnych bo to pod kodeks karny podchodzi!!!Pani Wiola to jest Radna z krwi i kosci nie to co poprzedni radny ktory wtyki ma i nawet corke swoja do pracy wcisl to sie nazywa miec plecy !!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *