zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Alojzy Zieliński najgorszy!
01 lipca 2018 r. | 13:45
19

1830 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Alojzy Zieliński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.19 odpowiedzi na “Oceń radnego: Alojzy Zieliński najgorszy!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Wiek robi swoje.

  15
  14
 2. Reese pisze:

  To głosowanie to jedna wielka ściema. Tak samo jak autor tej strony jedno wielkie beeeee. Pozdrawiam.

  16
  22
 3. liczydło pisze:

  TAKI RADNY ALOJZY ZIELIŃSKI NAJGORSZY JAK RADNY MIROSŁAW JASKÓLSKI NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20
  16
 4. zdzisław pisze:

  Alojzy to bardzo dobry Emeryt na rowerze promuje sport wszystko o wsystkich wie czasowy ciekawe czy pracował jako Milicjant bo dobry jest jako DONOSICIEL .BRAWO DLA Alojzego

  14
  10
 5. Paragraf pisze:

  Wszystkich stróżów prawa z tego portalu informuję, że zadane pytanie nie jest pomówieniem, nawet gdy dotyczy długoletniego radnego.

  14
  9
  • waga pisze:

   W większości języków zadawanie pytania wiąże się ze specyficzną intonacją końca zdania, w zapisie dzięki dodaniu pytajnika<> na końcu zdania -def.pytania wg Wikipedii. Wierz mi ,nie jest trudno powiedzieć :”przepraszam” ,a to się radnemu należy.
   A ty paragraf nie próbuj robić prania mózgu czytającym ze zrozumieniem.

   12
   7
 6. znajomy pisze:

  A pan Alojzy to Pani Anetki jako radnej nie pociągnął za sobą czy się myle a może to rodzina

  15
  4
 7. WIesława pisze:

  to rodzinka pl co w rodzinie to nie zginie.

  18
  4
 8. JAŚKAggg pisze:

  ej to dziś pan Radny Zieliński – rowerzysta najświeższe informacje zbiera pod przychodnią zdrowia bo tam ludzie ze wszystkich okręgów się zjeżdżają do lekarzy i info ma z pierwszej reki .

  17
  6
 9. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  No i mamy Komisarza Alexa i brakuje mu tylko psa do kompanii.

  7
  6
 10. Donald pisze:

  Czy Zieliński żuł gumę pod przychodnią?

  6
  4
 11. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Bardziej precyzyjnie to “zasłużony działacz społeczny” Pan Senior Wieloletni Leader Rady Miejskiej w Żarkach Alojzy Zieliński———– 5 kadencji mnożone przez 4 to daje nam 20 lat jak był Radnym i teraz sprawdzimy jego zasługi i pomysły ,które realizował dla wyborców/mieszkańców.Jednym z jego pomysłów na 2018 rok to jest przebudowa nawierzchni na ulicy Mokrej w Żarkach gdzie aktualnie mamy położone ażury betonowe. Panie Radny Zieliński zapraszamy np. do Kotowic gdzie mieszkańcy do dnia dzisiejszego poruszają się po piaszczysto-kamienistych nawierzchniach dróg a myślę że podobnie jest w ościennych sołectwach.

  4
  2
  • Biała pisze:

   A ja Pana “”””””””””Prawdopodobnie Dariusz Szlęk””””””””””””” zapraszam i wskazuję aby z problemami sołectwa Kotowice zgłosił się do radnego i sołtysa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   3
   4
 12. Kaśka pisze:

  Radny, burmistrz zawsze świadczy o wyborcach, to przecież Oni ich wybierają.
  Druga sprawa czy jest z kogo w danym okręgu wybrać?
  Jeżeli Grabowski nie potrafi normalnie zadbać o mieszkanie dla własnej rodziny i powierza się takiemu jegomościowi zarządzanie oświatą to nie powinny dziwić wyniki egzaminu gimnazjalnego. Dodatkowo wybiera się Grabowskiego na radnego do Powiatu.
  Czy jeszcze trzeba szukać więcej dowodów na bezmyślność i świadomość społeczną wyborców?
  Być może oni są najlepsi.
  Nawałka też wybrał najlepszych zawodników, tylko w konfrontacji z innymi na MŚ wyszło dno.
  Szkoda, że naszych włodarzy nie można tak łatwo i bezpośrednio skonfrontować z innymi. Jestem przekonana, że wynik byłby jeszcze gorszy.
  Reszta to tylko propaganda sukcesu i dbanie o własne i swoich rodzin koryto.

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *