zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Aneta Bernacka najgorsza!
23 grudnia 2018 r. | 17:02
9

2203 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Aneta Bernacka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Aneta Bernacka najgorsza!”

 1. mieszkaiec pisze:

  tu jest chyba błąd w tym głosowaniu ! Pani Aneta nie może być najgorsza radną bo nie złożyła ślubowania i nią nie jest. Uprawomocni się dopiero jak przyjmie lubowanie a do tej pory tego nie zrobiła.
  Pozdro misiaczki i wesołych świąt.

  25
  5
 2. Sąsiad pisze:

  Ale dietę i tak otrzyma -na bank!

  24
  6
  • Eunuch pisze:

   czyli ta czarnula była a raczej nie była ciałem samorządu.Na zdjęciu widać że ciała to ona ma sporo ale chociaż ubrałaby się stosownie do urzędu i za tak wysoką dietę co radni otrzymują 1260 złotych/miesięcznie to nie nosiłaby ciasnych sukienek bo wreszcie pękną z powodu przeciążenia przy skłonie.

   24
   3
   • ZGRYWUS pisze:

    Ej ty Eunuch od żartobliwych komentarzy to ja jetem a ty mi tej foki ze zdjęcia nie porównuj do SMERFETKI bo widzisz że ta pani radna ma tak dobrze że się w obiektywie nie mieści.

    23
    3
  • Belferka pisze:

   Na bank ? a może na SKOK ?

   16
   4
 3. obserwator faktów pisze:

  Nie w każdej sprawie zgadzam się z panem Darkiem ale w tej kwestii jestem w 100% zgodny. Chodzi o transmisję z obrad Rady Miasta Żarki i komisji tej rady, możemy zobaczyć przygotowanie merytoryczne , kompetencje i zaangażowanie “naszych ” radnych . Niestety radni są wybrani z przypadku są nieprzygotowani do pełnienia tej roli i jedyną kwestią ich interesującą jest pokwitowanie diety. Jest to najsłabsza rada od czasów zmian ustrojowych 1989 r. Proszę kontynuować transmisję , bo to jedyna wiedza o obradach.

  0
  0
 4. Olesiówka pisze:

  NO FAKT,CIASNY TEN RENKAWEK,WRZYNA SIĘ W BICEPSA ?

  26
  6
 5. bruno pisze:

  najlepszy prezet na swieta dostała pani Anetka bo byc najgorsza na tym szmatławcu to znaczy ze jest sie kims w oczach inteligetniejszej czesci gminy 🙂

  5
  20
  • ZGRYWUS pisze:

   bruno ale przysadziłeś skecz że otrzymasz za ten wpis od burmistrza STATUETKĘ KLAWIATURY.Bruno żeby być kimś to trzeba mieć równo pod sufitem i chociaż odzienie odpowiednie jak się nie ma wyglądu.Co do inteligencji to wiesz że jak się jest dzieckiem prominetnych osób to jest naczycieli,lekarzy,sędziów,prokuratorów,milicjantów to nie pisz mi o inteligencji ich potomstwa.

   18
   7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *