zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Aneta Bernacka najgorsza!
08 grudnia 2019 r. | 14:49
28

1318 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Aneta Bernacka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.28 odpowiedzi na “Oceń radnego: Aneta Bernacka najgorsza!”

 1. Monia pisze:

  Laska ty znowu jesteś beściarą.
  Nie wiem czy do ciebie mogę na ty czy na pani

  12
  2
 2. Miruna pisze:

  Te głosy to jakaś farsa. Czy był miesiąc by Maślankiewicz nie był najlepszy? A w czym on taki najlepszy? To pan Zampra bardziej widoczny A Maślankiewicz taki jak pozostali A miało być tak pięknie….

  18
  11
  • Żarki pisze:

   Ooo Zamora tak, to ciekawe chyba zwolennicy juz rozpoczeli kampanie, on chyba juz dwie kadencje jest, noi co, i nic jak by byl tak naj…. naj… to by dostal poparcie na poziomie no powiedzmy zeby za wiele nie wymagać 30 %, a bylo raptem 10%, żarczanin chyba powinien lepiej wypaść, czyż nie no wiec proszę o wiecej rozsądku.

   8
   8
   • Żarki pisze:

    Poszperamy, poszukamy, relacje jak to wyglądało i wygląda teraz, jak to p radni głosują przeciwko ludziom, bedziemy pisac i obnazać to zakłamanie i oszukiwanie, i dbanie o wlasne intetesy. I zobaczymy, my zwykły lud, jak kto glosuje i czy dba o interes ogółu czy swój
    . To juz trwa kilka lat, klika jest i sie trzyma.

    10
    1
   • Zorro pisze:

    No ja się nie zgodzę… obserwowałem te wybory i widziałem jak się zachowywał przeciętny Kowalski omamiony PIS . Chyba wszyscy widzieli jak PiS miał wynik w gminie. Nikt nie miał szans…
    Mimo tego zamora był na 2 miejscu.
    Zresztą nie mam co porównywać wyborów parlamentarnych do samorządowych bo to dwa inne światy!

    6
    3
  • Żarki pisze:

   No to proszę jedziemy :co zalatwili
   Zamora- dla Żarek hm hm hm o kurde chyba nic dwie kadencje
   Bernacka – hm o jest pensjonat, ale dla siebie dwie kadencje
   Hamerla – oj oj no tez pensjonat i działka i jw nic dla swojej społeczności dwie kadencje
   Nowak – no no ona duuuzo dla synów trzeba dodać kadencji chyba trzy
   Zieliński – ludzid mówię ze dzislki na czarce, prosze o zweryfikowanie tej inf , radny chyba od zawsze
   Pompa – no nie wiem, ale chyba byla praca dla córki, noi wujaszek ciągnie, tzw stare układy jw dwie kad…
   Radosz-no portal pisal często ze zarobki spore, glownie na tetenie gminy, no to trzeba chyba miec spore wtyki, ale jw znów dla siebie, chyba 3 kad…
   Świerdza – oj ten to potentat, on chyba sam nie wie ile juz wytargal z gminy, posluszny i lojalny zolnierzyk naszego wladarza tzw lizus
   Cichoń – spryciara nowa ale preznie działa, no oczywiście dla siebie, mąż jako sołtys to chyba jej zasługa, jw pracuje na pozycje dworzanina na dworze wlodarza, nir wiem czy może dowozic z mopsu pomocy sosclalnej dla starszych ludzi z Suliszowic, bo to chyba nie jej rola, no ale tak wlasnie działa nasza gmina
   Labocha – ten to po trupach, no pracuje chyba w wodociagach, no prosze zgadnąć to przypadek… Chyba nie
   Warta – czlowiek Świerdzy coz pisać
   Rarok- hm partnerka =praca w szkole w gminie, lisek chytrusek
   Maślankiewicz – tak to prawda nic nie zrobil, i chyba raczej nic mu sie nie uda, pytanie dlaczego, bo nie jest w klice gminnej. I dlatego życzę mu powodzenia, tak trzymaj kolego.!!

   19
   2
   • mieszkaniec pisze:

    co do zamory to ma nowy domek obok hoteliku Burmistrza czyli działeczkę za lojalność sobie kupił i teraz będzie miał wszystko porobione na TIP TOP
    czyli coś ma

    9
    6
    • Mieszkaniec 600 lecia pisze:

     Pier**lisz głupoty, siejesz wiatr to i zbierzesz burzę! ZAMORA chłopak ten domek o którym piszesz to buduje co najmniej 5 lat a raczej dłużej… jeszcze nie był radnym a nawet o tym nie myslal jak zaczynał robić . Mieszkam tu i obserwuję tego chłopaka! Nie znam bardziej klarownej osoby , a jak popełni błąd jaki popełnili inni to będę pierwszy który o tym tu napisze.

     9
     1
     • Eskapistyczny Outsider pisze:

      Pan Adam Zamora moim zdaniem jest najlepszym co przytrafiło się naszej gminie. Młody, perspektywiczny i mówiący z sensem przedstawiciel naszej gminy. Poza tym jak on sam ma załatwić coś dla swojej społeczności skoro wnioski które składa u stóp naszego kochanego burmistrza są zamiatane pod dywan? Pan Adam nie trzyma z Klemensem, bo jest wierny swoim własnym ideałom, nie interesuje go władza absolutna, a dobro mieszkańców (nie tylko tych z osiedla 600-lecia). Proszę spojrzeć na organizowane przez niego biegi na ścieżkach jurajskich, na festyn z okazji dnia dziecka w tym roku, zagospodarowaną przestrzeń przy boisku na osiedlu. Wszystko to było możliwe do zrealizowania tylko i wyłącznie dzięki pozyskaniu pieniędzy POZA naszą gminą i wyłożeniu części swoich własnych pieniędzy. Proszę mi wskazać kto na przestrzeni pięciu lat zrobił więcej z szanownych radnych w naszej gminie. Prawda jest taka, że w tej radzie nie zasiada nikt kompetentny, jedynie Pan Adam prezentuje poziom merytorycznej dyskusji i rzetelnego przygotowania się do tematu. Wystarczy z nim porozmawiać lub pooglądać posiedzenia rady gminy żeby to dostrzec.

      Serdecznie pozdrawiam wszystkich odwiedzających stronę zarki.pl i proszę was o jedno. Czasami moglibyście wyjść kijek z tyłka 😉

      10
      3
     • Leśniów pisze:

      jest jeszcze taki temat ! znacie Państwo ten teren za klasztorem w leśniowie tam co płynie źródełko Pewnie że TAK! a kojarzycie ten drugi mostek i te schody z podkładów, ławki , ścieżka itd. Wiecie kto to zrobił ? ? ?

      Ja wiem bo widziałem parę lat temu jak chłopaki to robili Adam Zamora i Andrzej Jakubczak i nawet trochę pomogłem 🙂
      Podziwiam sami się w to zaangażowali w czynie społecznym a tam była masa pracy, z gminy nawet grosza nie dostali. Trochę dołożył ojciec Przeor reszta z jakiegoś projektu .
      Naprawdę PODZIWIAM – kto w dzisiejszych czasach robił by fizycznie za darmo dla społeczności ? pokażcie mi takiego radnego ?
      Acha i nie przypominam sobie aby się chłopaki nawet tym nie pochwalili że to ich robota.
      SZACUN !

      5
      3
   • Niccolò Machiavelli pisze:

    to co napisał @Żarki to tylko malutki przedsmak tego jak wygląda Żareckie kumoterstwo z urzędu

    3
    0
 3. Konfederacja pisze:

  Hej MIRUNA eureke odkryłaś!? Glosowanie jest ustawione na Maslankiewicza …nie wiem jak to działa ale choć nie wiem ile dała byś głosów na innego to i tak wygrywa Maslankoewiecz. To głosowanie to FARSA! Pozatym masz racje, ja tego radnego Maslnkoewicza nie rozumiem … kiedyś głosował przeciwko przesunięciu funduszy na wynagrodzenia dla nauczycieli bo państwo już nie daje tyle co kiedyś i gmina musi dołożyć, a on sam jest nauczycielem i głosował przeciwko, to ja tego nie rozumiem tego gościa.
  Dodam jeszcze że w zarkach powinna powstać mała konfederacja i tu widzę Zamore i Maslamkiewixczsa oraz Pompe może jeszcze kogoś! Ludzie pomyślcie o tym !

  15
  5
  • Miruna pisze:

   No to żeś skład konfederacji wymyślił. Grabowskiego jeszcze dodaj i masz komplet ???

   8
   9
  • Żarki pisze:

   Poszperamy, poszukamy, relacje jak to wyglądało i wygląda teraz, jak to p radni głosują przeciwko ludziom, bedziemy pisac i obnazać to zakłamanie i oszukiwanie, i dbanie o wlasne intetesy. I zobaczymy, my zwykły lud, jak kto glosuje i czy dba o interes ogółu czy swój
   . To juz trwa kilka lat, klika jest i sie trzyma.

   11
   1
 4. FRANIO pisze:

  A czy ta FOKA chodzi na sesje i się udziela publicznie czy łoi kasę na L4

  17
  3
 5. SKARBNIK pisze:

  A kto Pani B. zabroni chorować i być na l4 każdy może sobie chorować .

  7
  9
  • ZawadaRodzic pisze:

   Panie Maslankiewicz niech pan poruszy temat Zawady bo znowu niektóre pseudo nauczycielki zamiast uczyć to cały dzień na lekcjach rozmawiają przez telefon i piszą smsy albo przeglądają internet. Moje dziecko codziennie mi mówi że jego pani połowę każdej lekcji daje im zadanie a sama albo coś robi na telefonie albo rozmawia. I tak cały czas od początku roku. Nauczyciele powinni mieć zabierane telefony na czas lekcji. Ale tam są chronieni przez panią Dyrektor więc mogą sobie prowadzić lekcje po swojemu. Trzeba jednak od przyszłego roku zabrać z tamtąd dzieci i niech zamkną w końcu tą szkołę.

   14
   3
 6. lolek pisze:

  a gdzie transmisja z ostatniej komisji gospodarki z 6.12.2019r.?

  7
  3
 7. ZawadaRodzic pisze:

  Panie Maslankiewicz niech pan poruszy temat Zawady bo znowu niektóre nauczycielki zamiast uczyć to cały dzień na lekcjach rozmawiają przez telefon i piszą smsy albo przeglądają internet. Moje dziecko codziennie mi mówi że jego pani połowę każdej lekcji daje im zadanie a sama albo coś robi na telefonie albo rozmawia. I tak cały czas od początku roku. Nauczyciele powinni mieć zabierane telefony na czas lekcji. Ale tam są chronieni przez panią Dyrektor więc mogą sobie prowadzić lekcje po swojemu. Trzeba jednak od przyszłego roku zabrać z tamtąd dzieci i niech zamkną w końcu tą szkołę.

  10
  2
 8. mieszkaniec Suliszowic pisze:

  Do Żarek.. Jesteśmy dumni z naszej byłej sołtys a obecnie radnej , nikt tyle dla naszej wioski nie zrobił co ona , OZNAKOWANIE WSI JAK W MIASTACH,NAKŁADKA ASFALTOWA + POBOCZE AUTOSTRADA , ROZSZERZONY PARKING + CHODNIK PRZY ŚWIETLICY i to tylko za chwilę jak jest , a tylu było i co zrobili ? Nic , dla nich były ważniejsze imprezy ………….Pani radna trzymaj tak dalej !

  2
  15
  • mieszkaniec pisze:

   a mooze pani radno zbada co sie stalo z placem zabaw ty starym co go tak szybko sprzatli do stodoly na przeciwko bo byl dobry na rozpolke poszdl

   11
   1
 9. Katarzyna pisze:

  A mamy nową krew w radnych jak np . młoda radna chciała pracę w gminie ale żeby nie było dymu to ma załatwioną między Żarkami , a Myszkowem czyli jest w większości , na sam początek to nieżle

  11
  1
 10. Sw, Mikołaj pisze:

  A co tam się dzieje z synem ? Sprawy wyjaśnione ?

  18
  3
 11. Mieszkaniec 600 lecia pisze:

  Pier**lisz głupoty, siejesz wiatr to i zbierzesz burzę! ZAMORA chłopak ten domek o którym piszesz to buduje co najmniej 5 lat a raczej dłużej… jeszcze nie był radnym a nawet o tym nie myslal jak zaczynał robić . Mieszkam tu i obserwuję tego chłopaka! Nie znam bardziej klarownej osoby , a jak popełni błąd jaki popełnili inni to będę pierwszy który o tym tu napisze.

  4
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *