bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Aneta Bernacka najgorsza!
15 lipca 2018 r. | 13:35
15

2174 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Aneta Bernacka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Aneta Bernacka najgorsza!”

 1. kwiaty pisze:

  anetka to ty nie poznałam cię to będziesz chyba bogatą ale my już nie jesteśmy gnidy dworskie
  pamiętasz

  14
  4
 2. bruno pisze:

  przecierz to normalne ze sciema w Zaborzu nawet nie mieszka tylu ludzi zeby wygrywal ciagle najbardziej nieobecny Jasólski :)A moze ktos mi wyjasni w jakiej gminie mieszka Darek bo w kazdej okolicznej miesza w gminnym garnku i sieje zamęt?Wiem ze wybitni ludzie dostaja tzw klucze do nie swoich miast zamieszkania ale czy on jest w czyms wybitny?

  6
  22
  • Marcin pisze:

   Bruno tobie nie tylko ortografia szwankuje ale rownież myślenie. To nie jest głosowanie sołeckie na radnego tylko gminne, na radnych gminy. A że Jaskólski a nie jak wg ciebie Jasólski zabiera głos na sesji i zadaje niewygodne pytania to widzą mieszkańcy gminy i oceniają. Widać boli że niezależny radny wygrywa rankingi co tydzień, a viceprzewodniczacy są zawsze na końcu.

   22
   0
 3. Marcin Labocha pisze:

  Jak Podlejski wygrał tydzień temu to wszystko było manipupacją, radna bezradna ostatnia i też manipulacja. hehe

  19
  3
 4. Ciekawski pisze:

  Ta strona ostatnio mnie bardzo wciągnęła ! Jak otwieram oceń radnych to widzę ,że Aneta Bernacka na sesjach ,które wszystkie pooglądałem jest tylko obecna swoim ciałem ! Ładna kobieta ale jej myśli są zawsze poza salą sesyjną ! Na znak podnoszenia łapki robi to jak automat ! Raz tylko wyrecytowała szybko podziękowanie dziękczynne w kierunku Burmistrza ,bo inna Radna też dziękowała !!! Przy cotygodniowym głosowaniu ta pani dostaje zawsze 1 Natomiast myślący Radny dostaje 5. Nie będę go chwalił bo zaraz fala hejtu gminnego na niego moźe się wylać

  26
  0
 5. Ciekawski pisze:

  Zapomniałem dodać , że Radny z mojego okręgu zawsze co tydzień dostaje dużą jedynkę , jestem nim bardzo rozczarowany !

  19
  1
 6. Xyz pisze:

  Dlaczego usuwacie niewygodne dla was komentarze? Prawda w oczy kole?

  10
  15
 7. Duży bob pisze:

  Gowno prawda czarny pan i stacha nowak najgorsi!

  20
  2
 8. szarak pisze:

  Cenzura nastała na stronie. Redaktor nie chce publikować wpisu z linkiem do strony gdzie jest wytłumaczenie jak działa ranking 🙂

  12
  7
 9. lizus pisze:

  przecież to kukiełka o rety jak ty spuchłaś przy następnym biznesmenie oj ty to po trupach ale do celu dochodzisz a czy jeszcze dochodzisz ale to już w innej kwesti

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *