zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Aneta Bernacka najlepsza!
17 września 2017 r. | 15:49
3

538 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrała Aneta Bernacka. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Aneta Bernacka najlepsza!”

 1. wilhelmpatroszewski@wp.pl pisze:

  Przepraszam,ale w czym najlepsza ?

  0
  0
 2. darek161093 pisze:

  ŁADNA jest i tyle …….

  0
  0
 3. Mentalista pisze:

  Czyli oceniane jest co ? Praca w Radzie, ilość zapytań, wniosków czy interpelacji czy też ilość głosów od mieszkańców ? A może funkcja pełniona w Radzie ?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *