zachmurzenie duże
25°
24°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Bernacka najgorsza!
29 lipca 2018 r. | 16:58
12

1744 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Aneta Bernacka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bernacka najgorsza!”

 1. Dawid pisze:

  Jak redaktorek GĘĘ chce tak robi ??posmiewisko razem z szlęk iem i Jaskólski 3wariatów i jaszcze dwóch radnych Adam i Andrzej
  ?????

  9
  35
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Panie Dawidzie niech Pan uważa co Pan pisze i w jakiej formie tekstowej ??? Panie Dawidzie jeszcze jeden taki wpis i skończy pan w Sądzie ,wyląduje i już nikt Panu wtedy nie pomoże nawet Pani Krystyna !!! Jestem pokojowy do czasu a ja nie jestem redaktorem a na tym miejscu osobiście to chciałbym aby Przewodnicząca Nowak została najgorsza a co do Pani Anety to ja nic nie mam i nie wiem skąd taka agresja Pani Dawidowo ???

   20
   5
 2. Anioł pisze:

  Pani Aneta to zapierdla i nikomu krzywdy nie wyrządza tyko ty GĘĘ Ch ciesz się wzbogaci na luckiej krzywdzie ????

  11
  21
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Panie Aniole każdy wykonuje swoją pracę należycie a myślę że Redaktor Gąsiorski przyczynił się do pokazania kuchni Włodarza od zaplecza i się zrobiło jak na Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler. Ja drogi Aniole zdaję sobie w pełni sprawę jak ciężko pracuje Pani Aneta bo prowadzenie działalności gospodarczej zmusza do pracy również w soboty i niedzielę w tym kraju . Ktoś w tym kraju musi wypracować dochód na szczytne pomysły jak 500+ , jak mieszkanie dla młodych, jak wyprawka dla ucznia 300 złotych i rónież ogromna pomoc społeczna gdzie tylko biorą a nic w zamian nie oddają i w tym kraju dobrobytu jest grzechem pracować bo się wtedy traci gdzie można mieć dochody nic nie robiąc.

   20
   5
   • ja pisze:

    Panie Szlęk, proszę raczej zwrócić uwagę swojemu koledze Zamorze. Jego zachowanie nie jest godne sprawowania funkcji radnego. Nachodzenie i zastraszanie – takich zachowań nie powinien dopuszczać się RADNY!

    15
    18
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

     Z całym szacunkiem do „ja” chcę zaznaczyć że Radnego Pana Adama Zamorę znam tylko i wyłącznie z posiedzeń w UMIG Żarki to jest na Sesjach i Komisjach . Nie jestem na stopie koleżeńskiej z Panem Adamem Zamorą to znaczy nie jesteśmy na „ty” . Z tego co mnie słuchy doszły to Pan Radny Adam Zamora jest aktywną osobą i działa na osiedlu 600-Lecia w Żarkach aktywnie. Dalszego wątku wpisu powyżej nie rozumiem i do czego on się odnosi ??? Podaję maila do siebie : darek@zarki.pl lub tel 603 588 064

     22
     9
    • kolo pisze:

     Te “-” to pewnie od pana Adama. Prawda w oczy kole…

     4
     4
 3. Hadra pisze:

  GĘĘ GĘĘ TY ŚWINOUJŚCIE NIE LUCKA

  6
  23
 4. Marcin Labocha pisze:

  Radna niemowa tylko dla diety!

  25
  9
 5. P.P. pisze:

  Panowie a może nie tylko dla diety.

  22
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *