zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy
20 czerwca 2021 r. | 10:55
4

1107 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy”

 1. Piotr Steinkiller pisze:

  jak zły i ślepy by nie był i jaki pijany i nacpany był by jego syn to jego ekipa wam Żarki odremontowała za kasę z UE. Pisowcy a wasza partia chce opuścić szeregi unii europejskiej…

  5
  6
 2. Pacjent pisze:

  Dziadu piotrze: jak ci Podlejski postawił Biedre to wcinaj gówno i chwal cymbale patronkę Żarek
  Ty Morus jesteś a nie piotr

  5
  3
 3. Pacjent pisze:

  Rozwija to ci się pała jak śpisz

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *