zachmurzenie duże
11°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy
18 lipca 2021 r. | 08:45
2

1051 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy”

 1. Zawiedziony pisze:

  Człowiek który połowe swojego życia poświęcił dla tego miasta i gminy zrobi bardzo dużo. Pomimo swoich wad – ale ko ich nie ma nawet ci najlepsi nie są ich pozbawieni , jest dzisiaj najgorszy. To nie jest głos mieszkańców tego miasta, bo ludzie w Żarkach mają umiejętność oceny i widzą zmiany ostatnich trzydziestu lat .
  Dzisiaj tym najlepszym i najgorszym życzę dużo zdrowia i niech robią tak by po latach mogli chodzić po Żarkach z podniesiona głową.

  6
  6
 2. Ślepy pisze:

  To musi tym wszystkim władać patronka gminy a jej wyroki nie są znane

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *