pochmurnie
24°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy!
07 stycznia 2018 r. | 15:21
29

1507 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.29 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Jeszcze rok temu burmistrz był dla nas wspaniały. Ale wtedy nikt nie wiedział o tych aferach, o tym towarzystwie wzajemnej adoracji, o interesach rodziny Podlejskich. Dziś już nic nie będzie takie samo i popularność naszego burmistrza spada łeb na szyję. A zaraz wybory!

  0
  0
  • Realnie pisze:

   Od kiedy istnieje portal? Od pół roku albo więcej i w kolko słyszymy afery i co dalej. ..Jakie afery ???? Mamy tylko krótkie artykuły, które lekko je sugerują na tyle żeby nie było podstaw do zaskarżenia autora i pod spodem masę hejtu ..a tu obawiałabym się na miejscu komentujących..Prędzej któreś z Was zostanie za te afery wyrok..a konkretnie za pomówienia i zniesławienie niż Burmistrz ..W sieci mimo poczucia anonimowości nie da się w nieskończoność obrażać ludzi

   0
   0
 2. mieszkaniec pisze:

  hahhahahahahhah co dzis brales????palenie ,wąchanie!!

  0
  0
 3. Marian pisze:

  Dareczku. Nie strasz nie strasz bo się zesrasz!!! Buhahahaha

  0
  0
 4. Zdzisław pisze:

  hahhahhahhahha co ty dzisiaj brałeś ???? Marycha to chyba dla ciebie za słaba skoro nie widzisz otaczjącej rzeczywistości i kolesiostwa .

  0
  0
 5. Krzysztof pisze:

  Dariusz, Ty ciągle wszystkim coś zarzucasz i szukasz sensacji. Przeszkadzają Ci radni, burmistrz, policja, prokuratura.Twoja nienawiść do całego świata mnie przeraża.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Jeszcze nie pisałem komentarzy to czego ty mnie się czepiasz ? Jak coś ci nie pasuje to zadzwoń to pogadamy lub ewentualnie się spotkamy ale ty nawet się nie chcesz podpisać to widzę że tylko straszysz w sieci. W Polsce jest Demokracja to ja z niej chcę skorzystać a ty co sobie robisz to mnie nie interesuje. Musisz mnie albo całą sytuację bardzo dobrze znać bo wybiegłeś z tematami,że to tylko jakiś bliski poplecznik może takie szczegóły znać i z grzeczności byś chociaż się przedstawił.

   0
   0
 6. Halina pisze:

  Darek, Darek na burmistrza tylko Ty (Byle jak najdalej od Gminy Żarki).

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Widzę że podoba ci się imię mojej żony ale nie nadużywaj tego ,stąpasz po cienkim lodzie ,wiem że nie masz żony ale przecież Partnerkę masz fajną,wyżej wpisy to twoja robota. Powiedz zleceniodawcom że już nie chcesz być żołnierzem.Pamiętaj ja robię co chcę a nie jestem pod niczyje dyktando i nikt mi nic nie może nakazać.

   0
   0
 7. Maly pisze:

  Kolejne pseudgłosowanie. Jakie afery? Która umowa nie wykonana? Czy w jakimś tekście wypowiedział się jakieś służby? Czy zniknęły pieniądze? Czy to co obiecane nie zrobione? Czy jak powiedzieli, że zrobią drogę to ja zrobili, czy nie? Czy firma miala zaplacone, czegos nie wykonala i brała kase za darmo? ? Czy i Jakie są podstawy do oskarżenia? Teksty bez glebszej analizy. Zero wyjasnien, szerszego tła. Dlaczego tak, a nie inaczej. Jesli ktos jest podszyty jadem to tak będzie. Pan redaktor wychowany za publiczne pieniądze mama pracowała w Tauronie, ojciec na uczelni. Czy Pan z domu wyniósł takie nauki, że wszyscy publiczni to kradną? To musiał miec Pan niezly przyklad. Czysta manipulacja Jeśli było jakiekolwiek przekroczenie prawa, to czemu ten redaktor nie zawiadamia odpowiednich organów ścigani a? No Czemu? Bo nie ma podstaw. Zwykły hajt. Skoro od lat w tym urzędzie kradną, szastaja kasą na prawo i lewo, to jakże udało się to wszystko zrobić, co jest zrobione. Skoro Was wszyscy tak przez lata oszukiwali, to dlaczego nie reagowaliscie. Co wszyscy są na haju w każdej instytucji kontrolnej, wszyscy w komisjach wyborczych też na haju, radni kilku kadencji na haju, wszyscy robiący rankingi na zewnątrz też na haju, eksperci z urzędu marszałkowskiego też na haju? I wreszcie Wy obywatele też na haju, że Was przez lata tak Was okradają, grabią i dołku kopią. Miejcie choć odrobinę rozsądku, więcej niż niektorzy komentujący i weszacy wszędzie spisek.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Bardzo wyważona obrona ale za słaba bez szczegółowego uzasadnienia i ocena z obrony i morali zupełnie mierna.Wszystko się odkryje w czasie przyszłym i nie przesądzaj faktów bo dowody cię zaskoczą i wszystko będzie robione wedle twojego scenariusza napisałeś a pierwsza odsłona będzie dzisiaj tj.08 stycznia o godź. 9.00 na Komisji Rewizyjnej to polecam ci oglądaj na fb LIVE to dowiesz się ciekawych rzeczy. Pamiętaj nigdy nie mów nigdy i jak nie znasz faktów i nie masz dowodów to nie pisz bzdur.Każde twoje twierdzenie po prostu obalę dowodowo i prawnie.

   0
   0
 8. Mieszkanka pisze:

  Przecież urzedasy tez są kontrolowani. No chyba, że się mylę. Urząd ma kogoś nad sobą i na pewno nie ma tam kolesiostwa. Panie Darku wyjedź za granicę w świat skoro żeś taki swiatowiEC. Po ci się tu męczyć. Wstyd mi za pana.

  0
  0
 9. Dariusz Szlęk pisze:

  Wstydź się za siebie że jesteś takim ciemniakiem i zacofańcem ,ale widzę że chcesz się przysłużyć Włodarzowi za otrzymane już przysługi i chcesz być lojalnym wobec tego co sobie załatwiłeś. Nie chcę cię człowieku wymieniać z imienia i nazwiska ale już naprawdę nie wyprowadzaj mnie z równowagi i zejdź z mojej osoby.Widzę że ty jesteś uparty to muszę upublicznić twoje przekręty jakich się dopuściłeś. Było trochę spokoju z tobą ale znowu zaatakowałeś. Ja jeżdżę za granicę kiedy chcę a co tobie do tego to nie mam pojęcia. Rozumiem cię że twój wiek nie pozwala ci już podróżować po świecie,ale to nie moja sprawa i czemu się ty mnie doczepiłeś.

  0
  0
 10. Roman Lubeń pisze:

  Panie Darku, może Pan pisać co Pan chce. możesz Pan podawać na tacy wszelkie argumenty i dowody niekompetencji Burmistrza a i tak to tępe Żareckie społeczeństwo wybierze go na kolejna kadencję. Dlaczego tak się dzieje ? Bo Burmistrz Podlejski nie ma żądnego godnego kontrkandydata. Nawet jeśli jakiś się pojawi będzie to osoba z towarzystwa wzajemnej adoracji do której się obecny Burmistrz zalicza. Brakuje nam osoby spoza układu Żareckiego, osoby rozpoznawalnej i gwarantującej zmiany w Urzędzie. Smutne to ale przydałby się ktoś spoza Żarek, znający realia życia w Żarkach. Osoba młoda i kompetentna. Takowej póki co brak, stąd tez ,,popularność” Podlejskiego.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Panie Romanie niech Pan nie wyzywa tak społeczeństwa Gminy Żarki,niech Pan zrozumie że ludzie mają dość tych “sztucznych wyborów i głosowań” w Wyborach Samorządowych co miały miejsce do tej pory,mam nadzieję że teraz te wybory to znaczy oddawanie głosów będzie transparentne,prawidłowe i niesfałszowane,że będzie to dopilnowane bo to co widziałem co działo się przy wyborach w 2014 roku,to jest nie do opisania że jest takie przyzwolenie społeczeństwa na fałszowanie i sprzedawanie głosów gdzie było, nawet Sąd w Częstochowie przyznał że taki proceder miał miejsce ale zarazem uznał że zbyt mała szkodliwość i że fałszowanie głosów nie zmieniłoby wyniku wyborów.Tego wszystkiego doświadczyłem i zobaczyłem jak to działa. Do tej pory nic by nie dało głosowanie ,bo i tak było wiadomo kto wygra bo był stosowany proceder uznawania głosów na wskazane osoby a w Komisjach dało radę wszystko się zrobić-ja znam ten przekręt jak to się do tej pory robiło. Jeśli Panie Romanie ja piszę nieprawdę to jak ktoś się poczuje urażony to powinien zgłosić sprawę do Prokuratury czy tez do Sądu -to ja powinienem się bać ale nie mam czego bo mam na to wszystko mocne dowody i się nie boję a w między czasie poznałem jeszcze więcej tajników i zależności to bardziej mnie wzmocniło ale zarazem przeraziło.Myślę że społeczeństwo żareckie teraz , dzięki niezależnemu portalowi zarki.pl weźmie to wszystko dostrzeże i właściwie zagłosuje na swojego przyszłego Gospodarza,mam nadzieję że ludzie młodzi tutaj zadecydują w jakim kierunku chcą się rozwijać ,bo póki co to Burmistrz Podlejski nie ma pomysłu jak rozwinąć Żarki. Burmistrz Podlejski jedynie co umie to podpatrywać i jak uczeń w ławce szkolnej -ściągać. Wiele Burmistrz Podlejski mówi o dofinansowaniach Unijnych ale Podlejski zapomina że OJCEM DOTACJI/DOFINANSOWAŃ Z UNII to był PAN KLESZCZEWSKI i Gmina Żarki bez KLESZCZEWSKIEGO bez zabiegań z jego strony i przepychania pewnych spraw to Gmina Żarki byłaby w oślej ławce na samym końcu jak się to mówi ,ale przebiegły Podlejski milczy o zasługach KLESZCZEWSKIEGO i chełpi się Podlejski że to za jego kadencji to wszystko się wydarzyło,przypisuje sobie Podlejski nie swoje zasługi i to jest karygodne że można siedzieć na czyimś kręgosłupie.

   0
   0
   • Jadwiga pisze:

    Szczujesz pan i szczujesz jakie dowody??!!! Jeśli by pan je miał to by je przedstawił a takto to rzucić hasło i myślcie. Ważne że się kręci no nie? KONKRETY to się liczy a jak się nie ma co to się pisze takie górnolotne stwierdzenia. Co do prawnika do sam żeś pan wielokrotnie podnosił w komentarzach żeby prawnik burmistrza był na sali jak jest to się pan czepia że jest. Zdecyduj się pan. A dlaczego ma nie być. Będziesz pan burmistrzem do czego pan aspirujesz najwyraźniej to sobie pan będziesz rządził ten ma być a tamten nie. W sumie nie… chwila. Pan ma na pewno obiecane jakieś intratne stanowisko od Lecha bo burmistrzowanie to sobie on zarezerwował. A takiego wała. Już był i dopiero wtedy były hocki klocki. Żyło się wtedy no nie? ale kryminał może pokrzyżować plany bo trzeba być nie karanym no nie?

    0
    0
 11. Osa pisze:

  Tak najlepiej z Gdańska dość daleko dla ciebie? A może jakiegoś licealiste z miejscowości chrzaszczyzewoszyce powiat łekowody hihihi

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Osa i tutaj masz rację, bo ustawa teraz dopuszcza że kandydat na Burmistrza,Wójta,Prezydenta może być z terenu całej Polski ,więc może tak się stać że ktoś będzie kandydował np. z Ustrzyk Dolnych lub Gdańska a z Gdańska mam parę ciekawych kandydatów-lekarzy to może by te Żarki uzdrowili. Pamiętaj OSA pieniążki z Unii się już kończą a Podlejski nie ma pomysłu co zrobić dla tej “małej ojczyzny” jak rozwijać gospodarczo Gminę Żarki ,to co on teraz robi zaniedbuje to jego to nie dotyczy bo nikt go za to nie rozliczy i nie ukara. Zobacz OSA twój Burmistrz Podlejski się śmieje przed kamerami i mówi że jeśli jest coś źle zrobione i nie podjęta uchwała albo źle podjęta to wina RADNYCH że to oni tak głosowali,jak Gmina wydała złe pisma to znowu Podlejski się pyta czy tam jest jego podpis czy pracownika konkretnego Referatu i znowu Podlejski jest czysty ,ale na pieczątce jest coś takiego że z upoważnienia Burmistrza Miasta i Gminy Żarki i wtedy podpis osoby potwierdzającej zawartą fałszywą odpowiedź ale Podlejski twierdzi że to nie jego osoba podpisała. W Policji jest tak i w Rządzie RP że jak podwładni zawinią to Szef leci ze stołka. Zobacz OSA jak często teraz Podlejski ściąga Mecenasa ANDRZEJA HAJDASA na Sesję i Komisję,gdzie przez ostatnie parę lat nie był obecny Mecenas obecny na takich posiedzeniach. Jest to żałosne ale Burmistrz Podlejski boi się o dupę swojego Chrześnika Marcina Podlejskiego FIRMA POLBUT, jego usługi na rzecz Urzędu Gminy Żarki ,niejasnych umów,wieloletnich kontraktów bez przetargów i wysokiego wynagrodzenia za świadczone usługi. OSA zanim coś napiszesz to rozwiń się,najpierw obejrzyj nagrania z Sesji i Komisji ,porównaj to i dopiero pisz. OSA ty chyba to potrafisz tylko napisać jendno zdanie złożone,ty latasz po wszystkich komentarzach i kąsisz ale ogólnie słaba jesteś merytorycznie i raczej twój mocodawca powinien cie OSA trącić łapką na muchy,bo muchy to szkoda a ciebie OSA to już nie.

   0
   0
 12. Kryska pisze:

  Ja proponuję zgodnie z trendami w niektórych komentarzach wybrać kogos o niebieskiej skórze z rodziny smertfow. Jak się ma kogoś z głową na karku to najlepiej utopić go w morzu pomówień i hejtu. Dowodów brak, żadne postępowanie nie trwa. Tylko niedomowienia, falszywe teorie i zupelny brak zasad samorządu. Tylko jeden Pan w ciemnej koszulce wszędzie widzi ciemność i ciemniaków. Reszta jak się czyta też wszystkich innych uważa za tepych. Weź ta się ludzie do roboty. Przygotujcie super program że źródłami pokrycia kosztów i kandydujcie. Bo na ten moment tylko niedomowienia i zupełny brak przygotowania.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   KRYSKA ja nie wyzywam wszystkich od ciemniaków ,nadinterpretujesz pewne komentarze,nie rób sztucznej propagandy,weź obejrzyj nagrania z Sesji,Komisji ze SPOTKAŃ w Zaborzu i dopiero coś sensownego napisz. Jeśli przyjedziesz do mnie do domu to ci pokażę ,co na mailach piszą mieszkańcy a jest to ciekawa i piękna lektura i to o co mnie proszą mieszkańcy to będe nękał o zadania ze strony Burmistrza i RADY,bo chcę być fer wobec mieszkańców Gminy Żarki ,którzy nie wiedzą do kogo się udać i jak co właściwie załatwić.Co tam się doczepiłaś do mojego wyglądu zewnętrznego i ubioru,przecież nago nie chodzę to w czym jest problem to nie wiem Wiem natomiast co to jest higiena osobista i toaleta to nie wiem czego mnie szczypiesz. Zaprezentuj się ty Na Sesji bądź Komisji to ja wtedy spróbuję cię opisać rzetelnie jak tylko będę mógł.Powinnaś książkę wydać o trendach mody i garderoby,Marszałek Piłsudski Naczelnik Państwa Polskiego chodził w jednym garniturze i Wincenty Witos też ,to co tez pojedziesz po nich komentarzami ? Trochę nie jesteś w temacie bo lawina doniesień to dopiero ruszyła to nie chwal dnia przed zachodem słońca a niezależny portal zarki.pl jest dość młody ale już społeczeństwo poznało dość sporo nurtujących zawartych w nich spraw ,które kompromitują obecnego Włodarza i przeciętny mieszkaniec tej Gminy Podlejski może zobaczyć jakie są stworzone układy ,powiązania,zależności i ogólnie jakie to wielkie bagno i jak to śmierdzi a wszystko to kosztem i za przyzwoleniem mieszkańców ale to teraz mieszkańcy oglądają naga prawdę ,więc może to wszystko stanie się dla nich teraz zrozumiałe jak się kręci lody duże świdrowane.

   0
   0
 13. Mia pisze:

  Nie ma co się wyzywać od ciemniaków bo my tworzymy to społeczeństwo, niestety gro z nas jest takich że lubimy obmawiać, najlepiej coś dołożyć , wbić szpilę. Taką opinię mają Żarki. Niestety. Źle się dzieje. Na pewno jest dużo osób które na stanowiskach dobrze wykonują swoją pracę, ale nie wszyscy. Nasz Burmistrz otacza się jednymi i drugimi. I nic My z tym nie robimy. Brak kompetencji, brak kultury do petentów.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Masz rację ,krótko i na temat jest w twoim komentarzu ale pamiętaj że Gmina Żarki jest nieprzychylna przeciętnemu mieszkańcowi Podlejskiemu tej Gminy i trzeba przeprowadzić sondaż w tej kwestii.

   0
   0
   • Mia pisze:

    Panie Darku nie mam nic do sondażu. Cieszę się że taki portal powstał.

    0
    0
   • Ggg pisze:

    Nieprzychylne? No pewno, jak obywatel nie otrzyma tego, co sobie wymyślił, a bywa, że nie otrzyma bo nie spełnił warunków, to wtedy jest nieprzychylna. I tyle w temacie. Czego Pani nie załatwiono?

    0
    0
  • klient pisze:

   Masz w części racje,ta paniusia od targowicy i ta mała od koszy chyba na urzedaski nie bardzo sie nadaja

   0
   0
 14. Kryska pisze:

  Co to za portal co pozwala na wyzwiska?
  Sami sie w Zarkach nawazajem oczerniaja, tylko komu na tym zalezy? Żarki mają na zewnątrz bardzo dobrą opinię. To mieszkańcy mają źle zdanie o swojej małej ojczyźnie. Choćby sobie niektorzy żyły w urzędzie wypruli to i tak będzie źle. Wymiana pieców montaż solarow pelno inwestycji, a i tak źle. Jak beda remontować topolowa i szkole w wysokiej, to od razu czemu nie mieszkanie plus. Jak moze by sie robilo mieszkanie plus, to by narzekali ze topolowa nie robiona i szkola na wysokiej tez nie. Jak robią drogi, to od razu inni z pretensjami, że u nich nie robią. Jak pozyskane pieniądze, to mówią że łatwiznę bo i tak dają tą kasę. Tylko czemu innym gminom nie dają, tylko tyle do Żarek trafia. Chcieli muzeum, jak zrobili muzem to źle. Jakby stała rudera, to też by było zle. Ak zrobili muzem, to czemu nie mlynowke? Jak chcieli swielice we wdiach, to czemu tam nic sie nie dzieje, a juz nikt nie pamieta ze mieszkancy mieli tam cos dzialac. Teraz pretensje czemu dom kultury i wszyscy inni nie dzialaja, tylko sami mieszkancy sie nie anngazuja. Chcą zmiany w planach zagospodarowania, zmienione, ale zawsze ktoś niezadwolny bo chciał więcej przekształcić. Za duże kredyty, zli radni beznadziejni urzędnicy, wszyscy zmanipulowani, wszyscy ustawieni, jeden uklad od RIO po urzad marszalkowsi po firmy z Zarek, ktore realizuja uslugi?
  A kto ma robic? Firmy z innego województwa? Zastanówcie się, bo ktoś Was wykręca. Wszystkiego mało i każdemu za mało. Rację miał pewien amerykański przywódca pytając, co TY MOŻESZ DLA SWOJEJ Ojczyzny?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *