bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy!
19 kwietnia 2020 r. | 12:12
9

569 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy!”

 1. BABUSZKA pisze:

  Czy szanowna władza będzie wysyłała pośredników w osobach sołtysów aby roznosili maseczki do każdego gospodarstwa domowego bo w innych gminach rozdają za darmo chyba coś nam się należy przecież płacimy podatki.

  14
  1
  • Odpowiedź pisze:

   Nie ma kasy na maseczki, kasa rozdana na nagrody po 6tysiecy złotych dla pracowników gminy a jak przystało na biedną gminę na maseczki nie ma ani grosza.
   Życie.
   obiecanki cacanki przed wyborami a później zdziwienie gdy nie ma kto pomoc mieszkańcom biednej gminy?

   10
   0
 2. Alkomat pisze:

  Ten Pan na zdjęciu na pierwszym planie to jest na 0,00?

  10
  2
 3. Jankiel pisze:

  To foto z uroczystości w Przyrowie ?

  4
  1
 4. Alkomat pisze:

  Rybka lubi pływać

  12
  1
 5. Mieszkaniec Żarek pisze:

  Wygląda ,że ten drugi jest głuchy i dlatego mówi do niego przez mikrofon. Wystarczyłaby przecież zwykła tuba.

  9
  0
 6. Luka pisze:

  Ciekawe czy go w ogóle widzi

  8
  0
 7. ciekawy pisze:

  Ciekawe czy radni obradowali w tych miesiącach ? Bo że brali diety to pewne. Ale czy podzielili się z kimś ? Wątpię. Radny z Myszkowa (nie z Żarek) ufundował pralkę dla pogotowia. Ok. 1300 zł na głowę x 15 osób – byłoby z czego zrobić dobre uczynki. Ale lepiej zachować dla siebie. Prawda ?

  9
  1
 8. Natalia pisze:

  Emeryturka już tuż, tuż, to się chłopina nie przemęcza ?️

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *