pochmurnie
14°
środa
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy
15 stycznia 2023 r. | 13:37
1

1596 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy”

 1. ZGRYWUS pisze:

  Dajcie Chłopu spokój.
  Nasz Arcymistrz na nic nie ma kasy w tej gminie.
  Okręt Panie Podlejski w takim stanie do portu nie dopłynie.
  Biedna ta nasza gmina Panie Podlejski.
  Szkolnictwo Panie Podlejski już totalnie jest na dnie.
  Co Pan zrobił najlepszego w kierunku wykształcenia naszych dzieci ???
  Tak na oko to Gmina Żarki wśród otaczających gmin to chyba jest najgorsza pod każdym już względem oprócz budowy Placów Zabaw po kilkanaście w każdym sołectwie.

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *