zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy
03 czerwca 2023 r. | 12:59
2

1696 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy”

 1. ZGRYWUS pisze:

  Nasz Belzebub pierwszy ale od końca.
  Musi on wewnątrz i z zewnątrz płonąć że musi czytać opinie o sobie.
  W każdym razie nie kolorowe………….

  2
  1
 2. MARUDA pisze:

  Gargamel jest zawsze wściekły.
  Dobrze że podczas pełnienia kolejnych kadencji Gargamel nie osobistego fotografa do utrwalenia jego dojenia naszej gminy.
  Ciężko jest w kadrze ukryć wredną mordę.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *