słabe opady deszczu
18°
16°
niedziela
Reklama
klemenspodlejski.pl
Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy!
15 października 2017 r. | 13:26
14

2325 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.14 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy!”

 1. Henio pisze:

  Nareszcie oddałem pałeczkę zmiennikowi i aż mi od razu lżej, bo tak długo byłem najgorszy a tu znalazł się ktoś lepsiejsy.

  0
  0
 2. Mentalista pisze:

  Niestety Henio ex-equo nadal jesteś najgorszy. Masz ten sam wynik co Burmistrz, ale też szefowa alkoholówki Radosz i radny Labocha. Dziwię się wynikowi Burmistrza – tyle nagród, premii i pracownicy nic nie wspierają. To trochę psuje wizerunek Burmistrza, a w tle jeszcze niewyjaśnione sprawy.

  0
  0
 3. Wyborca pisze:

  Klimek najgorszy hehe

  0
  0
 4. Marcin Labocha pisze:

  To tylko pokazuje obecny stan mieszkańców naszej gminy. Za dużo rzeczy wychodzi na wierzch, za dużo trzeba trzymanych było w tajemnicy

  0
  0
 5. K.S.Kotowice pisze:

  Zapraszamy do Kotowic .osp z radnym i sołtysem przytulą pocieszą i flaszkę postawią. Bo te cioty co głosy oddają się nie znają się bo to wieśniaki????????????

  0
  0
 6. Krystyna pisze:

  Co to będzie się działo w poniedziałek od samego rana w Gminie,będzie zawierucha jak trza bo nikt nie uratował honoru Podlejskiego . Chyba że pomylili oceny przy głosowaniu i przeszli na system szwedzki że 1 to najlepsza ocena ? Najważniejsze będzie aby się dobrze wytlumaczyć.

  0
  0
  • Bardzo zła pisze:

   Nie zaprzątaj sobie swojej blond główki tym co w urzędzie będzie w poniedziałek rano;nikt się nie tłumaczy,bo nikt w tym lipnym głosowaniu,nie uczestniczy;zresztą widać jak już spada ilość głosujących;nawet ta chora reklama tu nic nie pomoże;

   0
   0
 7. Staśka pisze:

  HA HA HA, ALE JAJA !!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 8. k.s.kotowice pisze:

  No to znowu będą z***y od Pawła że nie po to paczki z mopsu nam załatwia żeby tak głosować. A jaki sołtys obrażony będzie ????????????

  0
  0
 9. Staśka pisze:

  Ja tam się cieszę,że mój Pan doktór znowu wygrał!!!!!!!!!! Jak jest takim samo dobrym radnym jak lekarzem to życzę mu powodzenia!!! Z wyrazami podziękowania Staśka

  0
  0
 10. Staśka pisze:

  A cha jeszcze namówię moich znajomych i czekających w kolejce przychodni ludzi aby głosowali na tego dobrego Człowieka .A ludzi tam jest do niego dużo

  0
  0
 11. MARUDA pisze:

  Te Bardzo zła po co ty wchodzisz do naszej bajki i patrzysz co się dzieje ? Nie wchodź , nie głosuj i nie komentuj , najprościej ci mogę rzec to spadaj . Co cię to interesuje ? Tyś nie jest zła tylko wściekła a jak chcesz to oddaj głos na Klimka na 0 -zero i po sprawie to przyjmę ciebie do bajki, a chyba że Klimek cię sprawdzi i prześwietli bo ma długie ręce ale pamiętaj będzie nowe rozdanie ? ????????????

  0
  0
 12. Krystyna pisze:

  Mój dziubasku Bardzo Zła ja jestem ruda a chciałabym być czarna i ciemna , dosłownie i w przenośni?

  0
  0
 13. SMERFY pisze:

  W tym tygodniu jest ładna pogoda i słoneczna , tak więc moje niebieskie paskudztwa macie głosować w First Class i na być ogrom głosów aby Radni wiedzieli że ich lubicie i nie dajcie się Gargamelowi. Smerfiątka ja w Was wierzę !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *