bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Podlejski ponownie najgorszy!
28 czerwca 2020 r. | 09:42
4

657 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Podlejski ponownie najgorszy!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Ten człowiek musi odejść, mamy już go dość i jego poplecznikow. Ci radni i pracownicy magistratu to sprzedajne krowy, które doją naszą gminę i załatwiają swoje i tylko swoje interesy. Ludzie nie dajcie się manipulować.

  24
  5
 2. Wszystko widzi. pisze:

  Popieram Cie Mieszkancu 100% prawdy.

  13
  1
 3. Mieszkaniec 1 pisze:

  Wyraz” krowa ” bym zamienił na inny też na “k”

  14
  2
 4. Obserwator pisze:

  A czy burmistrz jest z zawodu elektrykiem ? Tak sądzę po zdjęciu.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *