pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Cichoń najgorsza
27 października 2019 r. | 11:29
2

776 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Jolanta Cichoń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Cichoń najgorsza”

 1. Miecia pisze:

  sexi pleksi znów najgorsza
  no chyba jajec za darmo nie rozdaje na wsi

  7
  2
 2. Bolek pisze:

  Chętnie bym kupił dobre jajka , tylko z paragonem , te inne bolki też sobie dorabiają , ale wszystkie pisiory robią na czarno i dlatego im ta wszechobecna korupcja nie przeszkadza .Te jaja to pikuś , kasę trzepią – wiadomo kto i gdzie z czego ! Kto jest u władzy to wie o co chodzi !

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *