zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Cichoń ponownie najgorsza!
24 lutego 2019 r. | 12:56
6

1321 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszą okazała się ponownie Jolanta Cichoń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Cichoń ponownie najgorsza!”

 1. Xxx pisze:

  A czy kolwiek kiedy ona byla najlepsza, to jest materialistka I nic wiecej tylko kasa kasa to się dla niej liczy, a reszta to w dupie niech się martwia. A jeszcze chce męża wepchnac na soltysa I Suliszowice komornik zabierze to jest cwel ???

  21
  5
 2. Krzysiek pisze:

  Panie redaktorze lub administratorze tej strony bardzo propsze usuwać i niedopuszczać takich komentarzy.Pozdrawiam wierny czytelnik

  9
  9
 3. Rudy reks pisze:

  Co wy pieredolicie ta Pani Radna to jest Amerykanka i chce rzadzic po Amerykansku nawed przeszla na strone Burmiszcza teraz morzecie ja pocalowac w cztery litery a jak jej malrzonek bedzie soltysem Suliszowic to wasza klpa bo nie macie kogo wybrac na soltysa co sa wszyscy ulomni i nie nadaja sie na ta funkcie Radna nie pozwoli rzeby wygral ktos inny tylko jej malrzonek beda rzadzic razem i nie bedziecie wiedziec co sie dzieje w Gminie jak by nie strona Zarki pl to o niczem byscie nie wiedzieli co sie dzieje i co zamietli pod dywn wszystkie mobingi nie zalatwione co niekturzy musza cierpiec bo Gmina jest bez radna bo radni sa bez serca patrza tylko na kase

  21
  3
 4. Kura pisze:

  Ta kobieta podobno sobie jaja robi??

  11
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *