pochmurnie
14°
środa
Reklama
Oceń radnego: Dariusz Krulik najgorszy
09 kwietnia 2023 r. | 14:58
2

2080 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Dariusz Krulik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Dariusz Krulik najgorszy”

 1. Świr pisze:

  Można powiedzieć że kolega to kawał cwanioka.Wykorzystywać uniform ratownika medycznego to gorsze niż afiszować się że się jest bezpartyjnym.Ty kolego pozując w stroju ratownika medycznego to z automatu wywarłeś wpływ na wyborców. Kawał mendy społecznej z ciebie jest i nic więcej.Bardzo urągające jest to godności człowieka.W pełni mnie irytujesz.Dopisz sobie do plakatu cwaniok to tak po Śląsku nie po medycznemu.

  13
  1
 2. strażak pisze:

  NEWS . Radny Krulik ma być kandydatem na Burmistrza a tym samym zasłoną dymną podlejskiego w wyborach. Stara strategia. Cwaniok cwanioka znajdzie

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *