pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Hamerla najgorszy!
30 czerwca 2019 r. | 10:30
10

961 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Roman Hamerla.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Hamerla najgorszy!”

 1. Wyborca pisze:

  Ten cały portal to są jaj…. i całe to głosowanie na radnych a panu ciągle najlepszemu zamowic złota koronę.

  4
  13
  • Woltomierz pisze:

   Jaja to śą takie że firma zarejestrowana jest na syna radnego Hamerli a on jako elektryk wykonuje pracę we wszystkich podległych placówkach urzędu gminy.Gmina płaci za wykonane usługi na konto firmy syna radnego Hamerli gdzie w rzeczywistości to on emeryt wykonuje prace. To są jaja w żywe oczy.

   15
   2
 2. bruno pisze:

  ten potral to nie sa jaja a wrecz wydmuszki 🙂

  4
  15
 3. Mareczek pisze:

  Hamerla to dobry aktor ale w fachu naczelnego elektryka gminy Żarki

  15
  4
 4. POMOC Z INTERNETU pisze:

  Eko pisze:
  29 czerwca 2019 o 13:49

  A ta kopalnia to jeszcze do zwiedzania czy już zarosła ?

  8
  1
 5. POMOC Z INTERNETU pisze:

  Banaszczyk pisze:
  30 czerwca 2019 o 15:04

  Jeśli chodzi o kopalnię to nie wiem jak jest w Jaroszowie.Jeśli chodzi ci o czynną kopalnię to udaj się do Przybynowa do radnego Świerdzy to on ma czynną koppalnię to jak nie kupisz piachu u niego to myślę że za zwiedzanie cię nie skasuje.Chociaż to gmina turystyczna to może radny Świerdza wprowadzi opłaty za zwiedzanie jego kopalni piachu ale tak dla EKO to Świerdza musi coś zrobić ze śmieciami i odpadami niebezpiecznymi w nieczynnych już urobiskach jego kopalni.Pozdrawiam STRAŻ MIEJSKĄ W ŻARKACH

  6
  1
 6. POMOC Z INTERNETU pisze:

  CIEKAWE CO MA ZA USZAMI MA RADNY HAMERLA JAK RADNY ŚWIERDZA TAKI KOZAK

  8
  1
 7. Looo pisze:

  Pan sz. Sie obudził i produkuje treści. Dam ci radę: wejdź z powrotem do jaskini i siedź. Wszystko co trzeba doniosa bo za pisanie już i tak nikt Ci nie zapłaci

  0
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *