bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!
14 października 2018 r. | 18:06
22

1560 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.22 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!”

 1. Xxx pisze:

  O Stalin najgorszy znowu najgorszy sobowtór

  21
  5
 2. PRZYBYNÓW pisze:

  Przybynów dziękuje naszemu Heniowi

  23
  5
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Zapraszamy na DEBATĘ
  Zapytamy panią Nowak o dziwnych przebiegach przetargów na zakup działek,o dziwne przekształcenia działek z rolnych na budowlane w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ,o dofinansowania z Partnerstwa Północnej Jury ze Złotego Potoku i oczywiście to wszystko dla pani przewodniczącej Nowak —RODZINY.
  Zapytamy pana Hamerlę ile wyciągnął kasy z Partnerstwa Północnej Jury ze Złotego Potoku dla swojej rodziny na rozwój i rozkwit działalności gospodarczej—niech radny Hamerla potwierdzi że pieniędzy dla innych osób starających się o dofinansowanie w PPJ w Złotym Potoku w perspektywie 2014-2020 już po prostu nie ma a jego rodzinie dziwnym trafem się udało ???
  Zapytamy Alojzego Zielińskiego jak udało mu się przekształcić działki z rolnych na budowlane w MPZP w Żarkach gdzie jemu przekształcono a innym nie.
  Zapytamy radnego Zielińskiego ile osób zameldował w swoim domu w roku wyborczym 2014-ym,bo z tej ilości zameldowanych osób u niego w domu podczas tamtych wyborów samorządowych przy takiej powierzchni jego domu to musieliby spać oni na stojąco ???
  Zapytamy radnych jak troszczyli się o przeciętnych mieszkańców
  ** PODLEJSKICH**Gminy Żarki i w czym im w ogóle pomagali,podczas tej czteroletniej kadencji ???
  Całego NACZELNIKA tej korupcji będziemy pytać o wszystko ale nie wiemy czy będzie się ratował ucieczką ,czy może wezwie Straż Miejską z Żarek,czy może wezwie Policję czy może w końcu będzie odnosił się do adwersarzy grubiańsko i z pogardą jak to jest w jego stylu albo nabierze wody w usta i nie będzie odpowiadał na zadawane pytania ???
  Mamy fajny prezent i niespodziankę dla pana Podlejskiego i myślę że
  podczas dzisiejszego spotkania będzie nią zaskoczony ale nie wiem czy ją odbierze czy też pan Podlejski nam ucieknie ???
  Ja osobiście poddałbym
  się ale zobaczymy co zrobi NACZELNY ???

  20
  13
 4. Jolka pisze:

  Przez ostatnia kadencję nic w Przybynowie Henio nie zrobił . A już na przyszłą kadencję planuje chodnik w Ostrowie Ale tylko do znaku Przybynów . Brawo Heniu mieszkańcy w Przybynowie dziękują!!! Jak Tobie nie wstyd no ale Ty wstydu nie masz zapomniałam.

  28
  2
  • waga pisze:

   Hynek myśli tylko o korycie i robocie na beczce bo z fuch na szambie co ciągnie na lewo to buduje dwa domy jednocześnie i kupił wypasiony wóz osobowy i jest Hynek królem ścieków i odchodów.

   12
   2
 5. Durny@wp.pl pisze:

  Lekarz, potrzebny od zaraz.

  10
  4
 6. żona pisze:

  w Ostrowie nasz radny rozpija naszych chłopów i już mamy dość

  26
  2
  • Marcin pisze:

   I oby tak było. On bardzo liczy na OSP w Ostrowie. Dlatego ich rozpija, bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach na takiego kombinatora (konserwatora ?) nie zagłosuje. Liczę na Ostrów, że go odrzuci, bo Henio w Przybynowie ma przechlapane. Niech najpierw się rozliczy co zrobił dla siebie w tej kadencji.

   27
   2
  • waga pisze:

   No jak Hynek nie będzie rozpijał jak produkuje bimber na masową skalę. Najgorsze jest to że te strażaki ochotniki z tego Ostrowa to oślepną od tego bimbru a niech zwrócą uwagę że ośrodka zdrowia nie ma już w Przybynowie a to co w nim było to Hynek ukradł a resztę na złom wywiózł czyli dobro wspólne mieszkańców społeczne radny Hynek zpieniężył ale walutę wsadził do swojej kieszeni. Jak oślepną strażacy ochotnicy w Ostrowie od tego bimbru to jak oni pójdą głosować

   11
   1
 7. Zyzio pisze:

  W tym tygodniu też był najgorszy. Trzy razy pod rząd ! I wiele razy w trakcie rankingu. Na takiego nie warto głosować bo działa tylko dla siebie, a nie dla mieszkańców. Czy chcemy takiego radnego ? Razem powiedzmy głośne – NIE !!!!!

  24
  3
 8. staś pisze:

  Z STRONY UMIG ŻARKI – http://www.umigzarki.pl/aktualnosci/4613
  Średni samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Jaworznik został przyprowadzony dzisiaj (13.10.) do gminy Żarki. Nowe auto kupiono za 799 500,00 zł. Ochotnicy z OSP Jaworznik otrzymują samochód marki Mercedens – Benz, model Atego wyposażony w silnik wysokoprężny o mocy 220kW, podwozie drogowe w układzie napędowym: 4×4 uterenowione, silnik o zapłonie samoczynnym, posiadający aktualne normy ochrony środowiska (czystości spalin) spełniający normę emisji spalin. Auto ze zbiornikami na wodę (4,3 m sześcienne) oraz na środek pianotwórczy, wyposażony w autopompy.
  Zakup jest możliwy dzięki uzyskaniu dofinansowania a w ramach wzmocnienia potencjału służb ratowniczych w ramach unijnego dofinansowania. Dofinansowanie wynosi 337 500,00, wkład własny zapewnia również gmina Żarki. – CZY PANI RZECZNIK MOŻE NAPISZ ILE GMINA ZABRAŁA KREDYTU DO ZAKUPU SAMOCHODU PRZED WYBORAMI

  21
  2
 9. Wyborca XY pisze:

  Czekamy na transmisję z debaty.
  Wskazane jest ustawienie kamery bliżej kandydatów. Bardzo ważna jest mimika odpowiadającego na pytania.

  18
  3
 10. Setka pisze:

  Nie przystoi emitować przemówienie włodarza , który publicznie jest w stanie wskazującym na spożycie lub pod działaniem środków odurzających bądź też może dopalaczy.
  Wczoraj jego mowa to bełkot i mnóstwo błędów w wymowie jak menela spod sklepu po paru głębszych .
  I to jest burmistrz ?
  Na spotkaniu z mieszkańcami nafurany w cztery dupy.

  22
  5
 11. Jaki pisze:

  Liczy na strażaków z Ostrowa . Których jest garstka i faktycznie wiecznie pijanych w swej siedzibie w Ostrowie ( czasami nawet tam nocują), ale mam nadzieję że ludzie w Ostrowie są na tyle mądrzy aby dać szansę komuś innemu kto zawalczy aby coś faktycznie zrobic dla tej wsi jak i Przybynowa. To OSP z tym Heniem to patologia i dlatego nikt nie chce wstąpić w te szeregi . Wystarczy w weekend popatrzeć pod altaną.

  19
  2
 12. Pytek pisze:

  O tym że strażacy piją w Ostrowie i co niektórzy zrobili sobie tam nocleg to wiadomo nie od dziś. Dziwi mnie że sołtys Ostrowa na to pozwala przecież tak blisko mieszka. Jeśli ktoś był na spotkaniu z burmistrzem w Ostrowie to widział pokazówkę w tle z tymi panami. Jak weszło się na salę to bardzo śmierdziało alkoholem. Wstyd że to jest grupa strażaków.

  16
  2
 13. hyniek pisze:

  heniu kaca momy podjedz

  13
  2
 14. Bee pisze:

  Heniek to cwaniak nie od dziś. Zawsze umiał się ustawić i ciągnąć dla siebie. Pierwsze co zrobił to chodnik pod swój dom. Mam nadzieję, że ludzie się opamietaja i dadzą szansę komuś nowemu, kto zrobi coś z myślą o nich.
  No ale Heniowi zależy, bo musi te domy wybudowac…

  6
  1
  • kollega ze szkoły.. pisze:

   To ,że chodnik jest to dobrze,ale że cwaniak to nie dobrze Pcha się do czegoś o czym nie ma pojęcia ,za lojalke jest Vice i dobrze płatna praca w ZUK no i te lewe fuchy Mamy dość takich radnych Na dodatek żona nauczycielka podległa obecnemu burmistrzowi agituje w sród rodziców aby głosować na męża

   8
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *