pochmurnie
25°
24°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!
20 stycznia 2019 r. | 14:31
7

1684 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!”

 1. EJTAm pisze:

  ejta Pan Świerdza na ostatniej sesji pouczał Panią Stanisławę oj tam Panie Świerdza żółta kartnie wolno tak bo ona przecie w waszej spółce jest a Panie Burmistrzu tych radnych co pan ma to pożal się
  czy oni wiedzą o czym jest sesja czy tam komisja bo oni jacyś od pługa oderwani nic nie wiedzą nie słuchają

  33
  4
 2. Dzidka pisze:

  najlepsza jest nasza najpiękniejsza mis misek radnych ,która nic nigdy nie wie śmiech na sali

  27
  6
 3. ZGRYWUS pisze:

  Heńka wyrwali z masarni na głupią sesyję a on chłop myślał ile pieprzu do kiełbachy dodał ale już na sesysyji to Hyniowi się wszystko w głowie popieprzyło.Heniek jak ty śmiałeś pouczać panią Stasię ? Ty kretynie jeden !

  35
  1
 4. BIEDRONKA pisze:

  Panie Burmistrzu przed sesją to ściągi rozdawać na rękach niech sobię popiszą gdzie i jak mają głosować tuki zajeba….e.

  28
  1
 5. Życzliwa pisze:

  Panie Henryku , jak Pan mógł tak krzyczeć na swoje koleżanki. Nie wypada.

  30
  1
 6. CIAMAJDA pisze:

  Czemu o takim jełopie mówicie pon a to gbór i prostak niewykształcony i bez żadnej kultury osobistej.

  21
  0
 7. Rudy reks pisze:

  Swierdza to prawdziwy gbur i prostak jak on morze kazac glosowc radnym za tym co no chce a nie poucza P Stasie jak ma glosowac ma swoje zdanie a za Dyrektorka niech glosuja falszerze i to ich widac jak sa wkurwieni ze nie poszlo po ich mysli teraz widac ze radni co niektuezy poszli po rozum do glowy a radna ze suliszowic niech glosuje ze Swierdza i Pampom zobaczymy jak Burmiszcz bedze traktowal ta skarge czy wyciagnie wnioski z tej sprawy czekamy pozdrawiam

  22
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *