pochmurnie
24°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy
19 stycznia 2020 r. | 11:12
10

939 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy”

 1. Pasikowski pisze:

  Pilnie poszukuję dublera w filmie pt. ‘Jak Stalin doszedł do władzy’
  Oferty na priv.

  7
  2
 2. BOLEK pisze:

  a czy ktoś coś wie o wypadku syna tej waszej radnej co tera choruje i nie chodzi na sesje bo znowu jej syn bez uprawnień spowodował wypadek potracił kobitkę na pasach w Zawierciu a sam przy okazji złamał rękę

  14
  3
 3. Pinokio pisze:

  To ten orzeł nie poniósł żadnej kary , gdzie sprawiedliwość , gdzie jego rodzice co znowu ma dojść do nieszczęścia

  13
  3
 4. PSIARNIa pisze:

  W RODZINIE NIC NIE GINIE TYLKO SIĘ MOŻNA ZACHŁYSNĄĆ

  7
  1
 5. Stoie z boku. pisze:

  Jak to, to po tej tragedii gdzie zabił chłopaka znów miał odwagę wsiąść za kółko? Kiedy to było, czyżby w zaszłym tygodniu???? I dlatego mamusia z kochanym ojczymem, w czubkach go umieścili. Mają tupet. Zaro wstydu i ludzkich odruchów. Ci ludzie powinni wyprowadzić się z tego miasta!!!!

  8
  1
  • Widmo pisze:

   Prowadził już nie raz. Nawet siostrzyczki woził mamusi samochodem. Ćpun!!!!! Ludzie wszystko widzą ale faktycznie nabierają wody w usta tylko pytanie dlaczego, ze strachu, czy też coś z tego mają….. Bernacka to jest w stanie diabłu duszę sprzedać żeby wyjść na swoje.

   9
   1
   • Gosc pisze:

    To prawda woził nie tylko je i nie raz nie dwa! A to prawda ,ze gdzieś znikł nigdzie go nie widać .
    Straszne to wszystko i dziwne bardzo

    8
    1
 6. Widmo pisze:

  Wszyscy tylko mówią że tak nie powinno być, że powinien ponieść karę i nie tylko on i to bardzo surową ale nikt nic nie robi nie reaguje jak go widzi za kierownicą. Znieczulica….. Bezkarny, bezczelny gnojek bez wyrzutów sumienia żyje sobie jak gdyby nigdy nic się nie stało….

  9
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *