zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!
01 października 2017 r. | 17:31
6

628 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Adam Zamora. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!”

 1. Jacek Wygwirzek pisze:

  Heniek co ty robisz w tej radzie? Rozumiem pieniądze, ale chłopie wykaż się czymś

  0
  0
  • Norek pisze:

   Daj Heniowi spokój bo on tera rozpoczyna nowy rok akademicki 2017/2018 idzie chop na polonistykę i bedzie sie ucyć cytać i bydzie tero krolem na sesyjach bo bydzie piknie cytoć.

   0
   0
 2. Młynarz pisze:

  Ale gość wykończony na tym zdjęciu że aż szkoda pisać o nim a może on już idzie na emeryturę po nowych przepisach i jak będzie Radnym dorabiając sobie do emerytury to w ten sposób będzie rześki jak Staśka Nowakowa

  0
  0
 3. Tytus pisze:

  Heniu za dużo poza oczyszczalnią przebywa

  0
  0
 4. Wizjer pisze:

  rzeczywiście henio non stop poza oczyszczalnia w ciągu dniówki fuchy wali i po robocie do domu beke zabiera i zaś fuchy wali i to pod okiem podlejskiego ma radoche z tej roboty????????

  0
  0
 5. Norek pisze:

  Heniek mam przydomowe szambo do oczyszczenia to jak to będzie lepiej czy zrobisz to oficjalnie czy tak po koleżeńsku po godzinach to się jakoś spikniemy bo widzę że tym nowiutkim zestawem po robocie śmigasz se do domku i podlejski udaje że tego nie widzi,mosz plecy chłopie

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *