zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!
21 listopada 2021 r. | 13:03
2

966 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!”

 1. zarki pisze:

  Ten pan i labocha to oswojone pieski podlejskiego. Zrobią dla niego wszystko. Proszę się zainteresować funkcjonowaniem oczyszczalni ścieków. Jakie wałki kręcą, są bezszczelni. Córeczka świerdzy dostała pracę w urzędzie, tak od ręki. Fałszywa żmija podkabluje podlejskiemu wszystko. Uwaga na tego cwaniak wiejskiego. Tam się liczą tylko pieniądze i układ w którym trwają.

  11
  1
 2. Eko pisze:

  Założyli już licznik na ścieki czy mierzą g….. na oko ?

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *