zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza ponownie najgorszy!
08 października 2017 r. | 15:48
12

1812 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza ponownie najgorszy!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Heniu powinien odejść

  0
  0
 2. Fakir pisze:

  To całe głosowanie to jeden WIELKI PIC.Wystarczy śledzić jak dorzucane jest po 20 jedynek dla 11 radnych za jednym zamachem,a LIDEROWI 20-cia piątek.Ciekawy mecz Polska-Czarnogóra.

  0
  0
  • PRACUŚ pisze:

   Fakir jak ci nasza bajka nie pasuje to wypad z naszego Siedmiomilowego Lasu. Ty wiesz ilu Smerfów trzeba zmobilizować do głosowania zakładając że cała Gmina,MOPS,ZUK głosuje na Gargamela i jeszcze chyba Szkolnictwo ? A Klakier to potem sprawdza !

   0
   0
 3. Wyborca pisze:

  każdy ma wybór jak chce głosuje i żaden Podlejski ani jego pociotek tego nie zmieni

  0
  0
 4. CWANIAK pisze:

  Panie Administratorze ja chciałbym 0 – zero postawić przy paru Radnych to da radę mi to załatwić na tz. WZ ? A Podlejskiemu poniżej ZERA to załatw mi pan coś takiego bo chce i już. .

  0
  0
 5. Gość pisze:

  Jaskólski najlepszy hahahaha śmiech na sali… ten pseudo lekarz ??

  0
  0
  • Mirosław Jaskólski pisze:

   Szanowny Gościu, jeżeli jesteś uczciwy podpisz się swoim nazwiskiem pod takim szkalującymi mnie postem. Nie jestem pseudo lekarzem jak mówisz, tylko lekarzem, który pomaga ludziom z niemal całego województwa śląskiego. Nie kupiłem matury na targu, nie fałszowałem dyplomu tylko uczciwie go uzyskałem. Moje kwalifikacje możesz sprawdzić pytając o to moich pacjentów. To dla nich podjąłem decyzję, że będę przyjmował wszystkich bez kolejowych zapisów. Uważam, że pacjent powinien trafić do lekarza wtedy gdy ma potrzebę i dolegliwości a nie wtedy gdy jest zapisany. Więc miej trochę odwagi i ujawnij się. Wiesz jak mnie znaleźć. Czy jestem najlepszy ? Tego nie wiem. Wiem, że często zabieram głos na Sesjach, nawet gdy na nich nie jestem. Czy czytałeś moje interpelacje ? W przygotowaniu kolejna bo jako niewygodna osoba, terminy Sesji od 4 miesięcy są świadomie ustalane na dni w których służę pacjentom. Do Rady poszedłem nie dla pieniędzy jak wielu radnych. Interesują mnie sprawy mieszkańców i ich problemy. Uważam, że bycie radnym to praca społeczna a nie zarobkowa.

   0
   0
  • Staśka pisze:

   Haha o tym portalu dowiedziałam się w przychodni na Światowidzie czekając na lekarza,który wreszcie mi pomógł Proszę przyjechać do tej przychodni ,wiele się moźna dowiedzieć o wszystkim i o wszystkich ,a żę jestem zokolicy to ludzie mi podpowiedzieli !żarki.pl

   0
   0
 6. OFERMA pisze:

  Te Gość pisze się Pan Doktor Jaskólski bo to nie twój kolega a pamiętaj że on szkołę skończył i egzaminy musiał pozaliczać a ty popaprańcu to coś za jeden ? Z Grupy szambo-nurków jesteś czy z TWA ? Zejdź z tej strony Pajacu albo zamilcz !

  0
  0
 7. Uświadomiony pisze:

  W takim wypadku ja jestem uświadomiony kim jest osoba prowadząca tą stronę, to “lewa” ręka Jaskólskiego, który ma konflikt z gmina i Burmistrzem. Dziękuję pozdrawiam i tak wyborów nie wygracie bo ludzie swoje ponarzekają na internecie anonimowo ale głupi nie są i jeśli Burmistrz Podlejski będzie kandydował dalej to jego wybiorą i nic Wam pseudo strona nie da.

  0
  0
 8. Mirosław Jaskólski pisze:

  Uświadomiony, chciałbym cię uświadomić i oświecić. Nie jestem niczyja ręką, ani lewą ani prawą. Portal działa niezależnie ode mnie. Taki portal może otworzyć każdy, ja się na tym nie znam. Nie znam rownież administratora portalu. Może otworzysz portal, który będzie tylko chwalił ? Wszystko i wszystkich ! Tylko zważ, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi. No, chyba, że cnoty wyginęły. Konfliktu z Gminą i burmistrzem nie mam, a że czasem zadaję niewygodne pytania ? Taka jest rola Radnego. Nie tylko obecność na Sesjach i podnoszenie ręki „za” przygotowanymi przez Gminę uchwał, które najczęściej głosowane są bez żadnej dyskusji. Poczytaj ostatnie moje interpelacje to dowiesz się jaką tematykę poruszam i czy jest to konflikt.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *