bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!
26 listopada 2017 r. | 12:27
12

1371 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!”

 1. mowatrawa pisze:

  ale się porobiło

  0
  0
 2. Zdzisław pisze:

  Widać po głosowaniu ,że tych przewodniczących należało by wymienić!

  0
  0
 3. Lolo pisze:

  I to wszystkich trzech. Niech idą na zasłużony odpoczynek.

  0
  0
 4. Vitold pisze:

  Nie pójdą,

  0
  0
 5. Helena pisze:

  A moźe woleli by polecieć w Kosmos ? Tam pewnie nikt by ich nie krytykował!

  0
  0
 6. kazik pisze:

  e po co kosmos tam nie ma fuch i lewej kasy jemu to tylko dać traktor z beką i na fuchy już jedzie pryntko u nas w zaborzu często go widać jak jeżdzi do dużej zaprzyjażnionej firmy u nas w przybynowie też działa ciekawe kto to nadzoruje i kto wystawia faktury i gdzie idą ścieki bo u nas go widzieli jak wylewo w las to już nasze firmy nic przy nim nie mogą zarobić jest to samowolka

  0
  0
 7. maniek pisze:

  Ja tego Pana widzę często jak jeżdzi czerwonym traktorem i beczką do scieków w Zaborzu odwiedzam tam często osobę która tam przebywa w ośrodku i widze tego Pana jak szybko tam wjeżdża i co robi możemy się tylko domyśleć że robi usługi .

  0
  0
 8. JASIUU2347 pisze:

  Ale tu cicho wszyscy zamarli może by ZUK PODAŁ CENNIK USŁUG to i my mieszkańcy też może byśmy skorzystali chociaż ja do lokalnych przedsiębiorców nic nie mam ale po co im zabierać klientów oni zusy oraz podatki płacą a i do GMINY muszą odprowadzać podatek od środków transportu a tu Pan Wiceprzewodniczący milczy nie odnosi się bo i do czego zus płacą wodociągi paliwo za za fri amortyzacja też za nic nie odpowiada jak się zepsuje a i dniówkę ma płatną mimo że robi na lewo nie swoim sprzętem fuchy ciekawe z kim się dzieli bo nasz Pan kierownik to jest ok ale czy on ślepy jest

  0
  0
 9. barbara pisze:

  Prosimy o cennik wyciągania nieczystości bo przed mrozami to trzeba wypróżnić szambo albo proszę o kontakt do tegosz pana bo ja wieczorem wracam z pracy to nie będę do niego zajeżdzać jak oni wszystko robą na miejscu trza dać zarobić naszymu ziomkowi .

  0
  0
 10. Ziutekkot2091 pisze:

  to jak z tym jest ciągną to szambo czy nie czzzy trzeba do ZUK zadzwonić i zapytać może podadzą cennik ile pojemności ma ta beka i ile trzeba zapłacić a tyn pan jeżdzi żeśko jak go czasami mijam bystry jest i nawet przez komóre umie gadać żeby on taki bystry był jako radny i zrobił coś dla nas a nie tylko ryce do siebie kieszeni też chyba dziurawych nie ma ciekawe jak się rozlicza ……………………. z pośrednikami ////////

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *