bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!
15 kwietnia 2018 r. | 18:22
12

2201 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!”

 1. Norek pisze:

  To od dawna wiadomo ,że jeden z najgorszych ! A ja jako norek z kanałow mogę to potwierdzić że nie tylko jako radny najgorszy ale w swojej przyuczonej profesji teź nie najlepszy

  6
  0
 2. bruno pisze:

  I jestem pewien ze do wyborow na tym portalu bedzie najgorszy a najbardziej nieobecny i monotonny Jasólski bedzie najlepszy. To sie staje juz nudne !!!!!!!!!!!

  0
  5
 3. Marcin Labocha pisze:

  Ludzie głosują na radnego Jaskólskiego bo jemu się chce. Pozostali są tam dla diet.

  4
  4
 4. Norek pisze:

  Jak bedzie kamera Gminna to nam pan Świerdza wyjaśni jako Wice Przewodniczący, czyli trzeci po Burmistrzu władza w tym mieście co znaczy słowo INTERPELACJA. ????????????? A słowo INTERPRETACJA ??????????????? To nie byłą pomyłka powtarzalna ,to jest nagrane na Wideo

  1
  2
 5. żarczanin pisze:

  Chyba sobie Norek żartujesz ,żę to niby oni cos tam ??????

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *