zachmurzenie duże
21°
19°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Cichoń najgorsza
05 kwietnia 2020 r. | 12:54
4

880 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Jolanta Cichoń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Cichoń najgorsza”

 1. buno pisze:

  ale gwiazda

  7
  0
 2. Kokoszka pisze:

  A czy ta pani teraz jajka sprzedaje będąc z rękawiczkach jednorazowych czy może
  zapomniała a pamięć u niej ostatnio szwankuje

  9
  2
 3. mieszkaniec pisze:

  Ha,ha,ha gwiazda to obecnie dla sołtysa Suliszowic to sąsiadka trzy domy dalej ,od dłuższego czasu tylko na niej się skłupia, Ciekawe ,może jej doprowadzi dom do porządku !!!!

  11
  1
 4. mieszkaniec Suliszowic pisze:

  Sołtys , nie głosowałem na ciebie ale miałem cię za w miarę normalnego człowieka ale jeśli ty z tą sąsiadką to ty jesteś DNO……….tyle

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *