zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Cichoń najgorsza
05 września 2021 r. | 10:46
3

1445 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Jolanta Cichoń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Cichoń najgorsza”

 1. Wsiok pisze:

  Jako mieszkaniec Suliszowic nie zgadzam się z tą opinią że nasza Jola najgorsza , jest najlepsza .
  Będziemy się odwoływać od tej opinii , sołtys już odwołanie pisze .

  2
  6
 2. Staś pisze:

  Rolnikowi roku nie przystoi na tym miejscu stać

  4
  1
 3. unik pisze:

  Pani Radna z Szuliszowic to z przypadku zeby brac tylko kase bo jako rolnik to by nie przezyla tylko z kur i z kaczek a jako rolnik to z niej zaden to jest klika BURMISZCZA I GRABOWSKIEGO a Suliszowice ma w dupie pozdrawiam radnych

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *