zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Cichoń najgorsza
24 października 2021 r. | 09:00
2

1009 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Jolanta Cichoń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Cichoń najgorsza”

 1. Sąsiad pisze:

  A kiedy to babsko było najlepsze
  Już się afiszowala jaka to rolniczka A gdzie ma pole oddała w dzierżawę i tak oklamuje wszystkich
  Był projekt w gminie na zrobienie prawa jazdy kogo powiadomila to tylko jedną osobę z Suliszowic 🙊🙊🙊🙊🙊
  Robi co chce a nawet sama nie wie co robi jak wiecznie nagrzana i łeb się kiwa
  Ale najważniejsze żeby kasa się zgadzała
  Wielka rolniczka 🙉🙉🙉🙈🙈🙈🙈

  8
  2
 2. Jozek pisze:

  A skąd w tobie katoliku tyle nienawiści do drugiego człowieka , każdy sam odpowie za swoje grzechy , a ty grzeszny człowieku nie oceniaj bliźniego bo sam nie żyjesz jak Bóg przykazał

  3
  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *