zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Klemens Podlejski najgorszy!
22 listopada 2020 r. | 14:04
2

1857 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Klemens Podlejski najgorszy!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Co Wy chcecie od Tego człowieka ,On już gra na swojego zastępce .Po nowych wyborach chce mieć spokój.

  3
  2
 2. COVID23 pisze:

  Oby tylko ten dobry człowiek w zdrowiu tego doczekał czego mu życzę z całego serca i modlę się za niego u Patronki Gminy Żarki w Leśniowie

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *