zachmurzenie umiarkowane
20°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Król najgorsza!
17 czerwca 2018 r. | 10:59
10

2253 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Król najgorsza!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  To za ten wczorajszy piknik.

  9
  3
 2. Reese pisze:

  Witam serdecznie Panie Labocha ale się narobiło, tylko pani Wioletta Król to kobieta na poziomie a nie taki burek za przeproszeniem jak ty LA BOCHA

  7
  6
 3. Jaworznik mieszkaniec pisze:

  Ta radna trzyma poziom przy zbierania podpisów,wręcz się płaszczy i błaga o głosy na następną kadencję bo jak mówi ma kredyt do płacenia .Poziom pyskaty to ta pani pokazała na ostatniej komisji .Na jej temat napisano już wiele w oceń radnego ,gdzie od kilkunastu tygodni jest w ostatniej trójce .

  13
  3
 4. Lupo pisze:

  Rzeczywiście trzyma poziom. Znowu w tym tygodniu najgorsza. na radną się nie nadaje.

  9
  1
  • Prawdopodobnie to Gitara pisze:

   No może najgorsza,ale sorry dlaczego radny z Zaborza znów najlepszy ?W czym,kiedy i przez kogo wyforowany ? Dlaczego jeszcze Go nikt nie zgłosił na gminnej giełdzie jako kandydata na fotel Włodarza ?

   0
   5
 5. orliok pisze:

  zespół spoko ale ludzi nie dopisało słaba reklama , chyba że mecz oglądali pani król co pani ma do zaoferowania przed wyborami , bo zaraz pani klamki będzie czyścić

  8
  0
 6. Maniekonetpl pisze:

  Zostawcie Fiolkę w spokoju bo jak wpadnie w furię to może być żle ale Staśka jej pomoże bo jak by je zamknął w jednej klatce to by się pozagryzały takie to furiatki .

  8
  0
 7. Elżbieta pisze:

  pani Król to za głosami teraz będzie biegać tą nową ścieżką rowerową którą szykują włodarze , bo to inciatywa przed wyborcza pani Król tam głosów będzie dużo bo sosen sporo w lesie.

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *