słabe opady deszczu
18°
16°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Łukasz Rarok najgorszy!
09 lutego 2020 r. | 10:28
4

768 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Łukasz Rarok.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Łukasz Rarok najgorszy!”

 1. TATARZYN pisze:

  mamy nadzieję że nasz radny wreszcie ogłosi jakieś zebranie i wytłumaczy się ze swoich planów jakie zamierza zrobić na Wysoce Lelowskiej czyli wysypisko śmieci on miał tylko jeden plan dostania się do władzy tylko dla swoich biznesików

  12
  1
 2. bruno pisze:

  to chyba kazdy wiedzial idac oddajac glos niestety???

  7
  4
 3. Southport pisze:

  Zauważyłem że na tej stronie najgorsi są radni powiązani z burmistrzem. To ciekawe bo moim zdaniem większość ( jeśli nie wszyscy) ogranicza się do wizyty na sesji i pobierania diety. Nieważne czy są od burmistrza czy od “konkurencji”:) Nie znam w ogóle radnego o którym tu mowa, ale znam innych nie powiązanych z burmistrzem i moim zdaniem również nie robią nic. Proszę zatem napisać co takiego robią ci najlepsi? Ja jakoś nie widzę tego najlepszy/najgorszy

  9
  0
 4. Chińczyk pisze:

  Jak masz zeza to da się to usunąć operacyjnie i zaczniesz normalnie widzieć

  4
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *