pochmurnie
14°
środa
Reklama
Oceń radnego: Łukasz Rarok najlepszy
19 marca 2023 r. | 03:19
10

2231 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Łukasz Rarok. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Łukasz Rarok najlepszy”

 1. Zza Grobu pisze:

  Słodki Jezu a Nasz Pamie.
  Majątek przejęty a zapłaty nie było.
  Zza światów Wysoka Lelowska się kłania.
  Pamiętamy…………?.

  9
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  Już wszystko Rarok pochytał ze Swierdzą na Wysoce, Ostrowie i Przybynowie. Do spółki z Podlejskim.
  Działeczki przy nowej drodze będą schodziły jsk ciepłe bułeczki.

  12
  0
 3. Świnia pisze:

  Oswiadczenie_majatkowe_Lukasz_Rarok_2021_korekta.pdf
  Skubaniec jeszcze rodziców miesza i kogo popadnie cwaniak nad cwaniaków. Jak on teraz w tej radzie jest to z Rybim Okiem całą gminę skurczysyny sprzedadzą. Jeden z prawego a drugi z połówkowego łoża to znaczy matka jedna a ociec z przypadku taka to rzeczywistość żarecka!!!!!!!

  12
  0
 4. Observer pisze:

  Jak to prawda to do kotła Dziada!!!

  10
  0
 5. Mieszkaniec pisze:

  Tutaj komentarze o Raroku a ja przypominam ze tu trzyma rękę na pulsie Podlejski i ten młodzieniaszek wyrolowal ludzi z Wysokiej Lelowskiej. Majetnik jak z koziej dupy trąbka, ns krzywdzie ludzkiej. Bo Podlejski to się już przyzwyczaił i szuka tylko głupszych od siebie żeby maniane robić. I tu prawda ze jeszcze Świerdza tam sobie coś uszczknie. Nieroby tylko szachraje.

  11
  0
 6. Wysoczanin pisze:

  Ten gówniarz to kawał oszusta i cwaniaka ,niejednego oszukał i na krzywdzie ludzkiej się dorabia,ludzi wziął podstępem żeby zostać radnym i nic nie robi tylko załatwia swoje sprawy już drugi raz ludzi nie przekupi przy wyborach a krzywda ludzka odwróci się przeciw niemu już wkrótce. Judasz!!!

  12
  0
 7. W. L. pisze:

  Oczekiwał bym stanowiska sołtyski. Zbliżają się wybory, żeby powiedziała jak jej się układają stosunki z tym kłamczuchem. Ze tacy ludzie mają rację bytu to mnie przeraża oszukista

  10
  0
 8. W. L. pisze:

  Ino działki i działki, majątki i majątki, ciągle mało skurwy………… jeb…..

  11
  0
 9. Wysoczanin pisze:

  Przecież sołtyska to ciotka tego oszusta ,ręka rękę myje ,przecież nic nie powie na niego a tu by się przydał prawdziwy sołtys a nie taki jak jest robią na własną rękę co chcą a my dalej będziemy się przyglądać?

  10
  0
 10. Beata pisze:

  Jestem mocno zdziwiona iż ten pan otrzymał najwięcej głosów. Na sesji Rady Miejskiej w czwartek nawet nie słuchał głosu mieszkańców i głosował przeciw funduszowi sołeckiemu.

  Na sesji Rady Mijskiej 30 marca większość radnych poproszenych przez sołtysów 10 sołectw o wyodrębnienie funduszu sołeckiego zagłosowało przeciw woli mieszkańców, czyli swoich wyborców.

  Niestety w przyszłym roku znowu wioski nie bmiebędały funduszu sołeckiego. Przeciw wyodręnieniu funduszu głosowało 9 radnych:
  P. Henryk Świerdza
  P. Aneta Bernacka
  P. Roman Hamerla
  P. Jolanta Cichoń
  P. Stanisława Nowak
  P. Monika Radosz
  P. Łukasz Rarok
  P. Paulina Szczepanek
  P. Roman Warta

  Za wyodrębnieniem funduszu głosowali tylko:
  p. Mariusz Pompa,
  P. Adam Zamora
  P. Maślankiewicz
  p. Wioletta Król.

  Wszystkim radnym, którzy poparli prośbę 10 sołectw o wyodrębnienie funduszu, bardzo dziękujemy.

  Poza p. Król to radni z miasta Żarki, którzy sami nic by z tego nie mieli.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *