zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy
10 stycznia 2021 r. | 12:24
1

1657 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy”

 1. Marek pisze:

  Jedyny radny w tej Radzie który ma własne zdanie i jest osobą obiektywną.
  Jest to też radny który jest niewygodny dla burmistrza Podlejskiego bo logicznie myśli i głosuje rozsądnie, nie głosuje on ze ściągi na której jest napisane kiedy i jak ma się głosować do zamiarów Podlejskiego.
  Być może jeszcze jacyś radni się przebudzą w tej Radzie i zaczną myśleć.

  39
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *