zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy
30 maja 2021 r. | 14:12
8

1331 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy”

 1. Enio pisze:

  w czym najlepszy?

  1
  16
  • Miś pisze:

   Adasiu i Kubusiu boli was co?! Klemensiu ciebie też. No i tych przydupasów Klemensia. Pawełek musi też przegryść to – przydupasek jeden. Ludzie po prostu mają już was dość. ?

   17
   0
 2. Karmazyn pisze:

  Pan Maciej Maślankiewicz, drogi Enio z uwagi na fakt że nie występuje w przemówieniach w stanie po spożyciu najprawdopodobniej napojów wyskokowych, nie uczestniczy w spotkaniach samorządowych będąc w znacznym stopniu pijanym to po prostu jest najlepszy.
  Pan Maciej ma prawo jazdy i może sam prowadzić pojazdy samochodowe a czego nie może obecny włodarz tej gminy bo po prostu nie dysponuje takimi uprawnieniami a prowadzenie pojazdów samochodowych bez wymaganych lub zatrzymanych pozwoleń w świetle obecnego prawa jest przestępstwem a nie wykroczeniem.
  Burmistrz Podlejski raczej nie chce stracić obecnego stanowiska więc przemieszcza się pieszo i nie porusza się osobiście bolidami za ich sterami nie mając ważnej cenzurki do zasiadania za ich sterami.
  Enio to właśnie wyróżnia Pana radnego Macieja Maślankiewicza.

  18
  0
 3. €rudyta pisze:

  najgorsze ze maslankiewicz jest przydupasem wladzy pisu i dobrze wie dlaczego to robi

  3
  10
  • Patriota pisze:

   Przydupasem dobrej władzy zawsze warto być. Ale mój drogi złodziejskiej to wstyd i hańba. Słowo erudyta wiąże sie z wiedza, więc chyba cos nie coś wiesz a jezeli nie to sie wstydź. Jezeli robisz z tego zarzut p Maćkowi to raczej starasz się nieładnie zaistnieć.

   10
   0
 4. €rudyta pisze:

  to nie dla slawy bo juz jestem slawny
  Typowy patriota po chamsku tylko potrafi…. pisales to w bluzie z orzelkiem?
  “Przydupasem dobrej władzy zawsze warto być.” tak warto jak sie nie ma honoru i popiera sie wlasnie ZLODZIEJI ktorzy zeruja na religijnosci i wyplacaniu pieniedzy patologii…

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *