bezchmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy
26 stycznia 2020 r. | 13:52
7

745 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy”

 1. Rudy reks pisze:

  Znów pojawił się Lenin jego morda nie zasługuje na tą stronę czy możecie zagłosować na niego bo to jest nudne wiemy że jest gówno wart i dajcie mu spokój szkoda czasu na niego bo to nic nie zmieni jakość nie było dawno radnej Nowak Cichoń Radosz Król z czym one są lepsze też głosują jak Burmiszcz każe a diety powinni mieć obniżone skoro sołtysom zabrali i nie powołują na sesje bo nie ma pieniędzy to też powinni zabrać radnym bo i tak zrobią co mają zrobić a nie szukać w oszczędnośćiach oświetlenia tylko w urzędzie zwolnić Grabowskiego bo jest zbyteczny a kasa idzie i poszukać u siebie kto jest zbyteczny to szuka Pan po Szkołach a nie u siebie a co do radnej z Czatachowy to nie mieszka

  11
  5
 2. Drwina pisze:

  Co?do soltysow sie dobrali,paranoja ! Niech cala zaloga radnych,przyczyni sie do obnizenia daniny z naszych podatkow.

  5
  3
 3. Drwina pisze:

  Co do soltysow sie dobrali? PARANOJA! a radni to nie moga zrzeknac sie czesci diety skoro gmina ma taka ciezka sytuacje. A poco te niepotrzebne etaty ? POMYSLCIE!

  8
  3
 4. Zibi pisze:

  ale z was niedouczeni , gmina bez radnych nie działa a wysokość diet zatwierdził sejm na wniosek prezesa dieta zależy od ilości mieszkańców.Już nie pamiętacie ile brała była przewodnicząca?Grubo ponad 2500zł.a dzisiaj przewodniczący ma tylko 1300 , radni brali po 1600 a dzisiaj 1200.A jak jesteś tak dociekliwi to sprawdż bo poprzednie diety były naliczane niezgodnie z prawem poprzednia rada niesłuszną nadwyżkę diet powinna zwrócić!!!!Panie Dariuszu tylko w Panu nadzieja że Pan się tą sprawą zajmie i jak zwrócą niesłusznie pobrane pieniądze to będzie na plac zabaw .

  6
  2
  • krzyś pisze:

   czegoś nie rozumiem, ZIBI rozwinął byś temat, jak to poprzedni radni brali więcej kasy niezgodnie z prawem, bo to jest interesujące. Jeśli to prawda to powinni oddać, Jak jakikolwiek urząd źle naliczy kwoty podatku to później ściga o wyrównanie a tu jak radni – bezradni – jak pobrali niezgodnie z prawem diety to powinni zwrócić automatycznie

   4
   1
 5. Kłos pisze:

  sołtysi to nic nie robią , przewodniczący osiedli całkowicie nic przychodzą na sesję odsiedzą ile trzeba i kasują po 350 zł.PARANOJA!!!!!Pieniędzy brak ale słyszeliście ile przeznaczyli sobie na imprezy????

  9
  1
 6. Hej siup Radomsko pisze:

  No fakt :Wysoka pozazdrościła Kotowicom i konkretną kasę chcą wydać na potańcówki.Na Titanicu też pląsali tany a przez rozerwaną burtę wlewała się woda.,,

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *