bezchmurnie
17°
12°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy
03 lipca 2022 r. | 11:23
5

1132 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy”

 1. Krzysztof pisze:

  Ten Maslankiewicz taki najlepszy patriota i członek PISu że nawet na uroczystościach Patronki Gminy Żarki nie obecny a przecież Lesniów reprezentuje

  5
  4
  • debil pisze:

   Krzysiu twoja Macocha to lepiej jakby połknęła to nasienie niż wpuściła w krocze
   krzysiu ty jesteś skończony debil

   2
   5
 2. Małorolny pisze:

  Może pije z burmisrzem???

  7
  1
 3. Gowin60lat pisze:

  Proszę skończcie już ten USTAWIONY CYRK z ,,najlepszym,, i tak już nikt nie wierzę w tą waszą w ŚCIEME , wszyscy wiemy że głosowanie jest ustawione pod maslankiewicza.
  Taki najlepszy że nie umie dopilnować aby skosili trawę w Leśniowie -przewodziszowicach .. brak słów

  7
  5
 4. Cocolino pisze:

  Pani radna Jolanto Cichoń w jakim celu pani tak kaleczy pisownię i zasady języka polskiego ?

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *