pochmurnie
24°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy
12 kwietnia 2020 r. | 13:27
5

706 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy”

 1. Prawda ? pisze:

  Moim zdaniem Pan Maciej to bardzo dobry człowiek i zawsze takim był, oby mieszkańcy Żarek to docenili.

  13
  5
 2. krzyś pisze:

  z czym on taki dobry może ktoś by prawdę napisał jaki jest naprawdę

  4
  5
  • Kolega pisze:

   Przecież wiesz, a udajesz ze nie wiesz, i pytasz kolejny raz.

   4
   0
  • Jan niezbędny pisze:

   Wiem, bo znam P. Macieja bardzo dobrze od szkoły podstawowej, a jeżeli komukolwiek to przeszkadza to niech wylewa własną agresję i niemoc swoją w inny sposób a nie na człowieka, który jest inteligentny mądry i na tę chwilę ma dużo zwolenników którzy go znają osobiście.

   1
   0
 3. Lutek pisze:

  Nie jest Bolkiem

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *