zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Mariusz Pompa najgorszy
14 listopada 2021 r. | 13:22
8

1147 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Mariusz Pompa.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mariusz Pompa najgorszy”

 1. Flaga pisze:

  Ale Pompa był w Przewodziszowicach z proporcami ! To dlaczego najgorszym został ?

  9
  9
 2. Zenn55 pisze:

  Pompa nie jest najgorszy tylko to głosowanie jest ustawione !!!!

  To tak jak Maslankoewicz nie był i nie jest najlepszy , chyba że tylko w tym głosowaniu.

  1
  9
  • Róża pisze:

   No zobaczcie jaki święty. Pamiętamy jak zagłosował na śmieciami, jak córeczka pracowała w szkole, jak u kuzynostwa załatwił bony spożywcze dla urzędu, jak tylko gada i kłamie. Wiemy po kim to ma. Po burmistrzu. Kolega Nowakowej która podłączyła media do syna na drodze do jaroszowa. Nepotyzm, pamiętamy, pamiętamy

   11
   0
 3. Zdzisia pisze:

  Sam jesteś ustawiony jako tępa dzida
  Ty pajacu jeden

  6
  5
 4. Jakub pisze:

  Mariusz Pompa uczęszcza teraz do szkoły .Mariusz podwyższa wykształcenie .
  Patrzeć tylko jak Podlejski zrobi Pompę zastępcą burmistrza I Grabowski zostanie na lodzie .
  Podlejski burmistrz to cwaniak i przebiegły ogier .

  6
  0
 5. Jozek pisze:

  Jak wam nie wstyd chrześcijanie wypisywać takie głupoty na bliźniego . Najlepszy Maślankiewicz i najgorszy Pompa , jako człowiek zasługują na szacunek . Żaden grzesznik nie ma prawa oceniać nikogo

  2
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *