zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Mariusz Pompa najgorszy
23 stycznia 2022 r. | 14:26
12

1403 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Mariusz Pompa.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mariusz Pompa najgorszy”

 1. xxd pisze:

  I słusznie! Teraz wielki obrońca szkoły w Zawadzie. Tak jak parę lat temu bronił gimnazjum, a potem córka została zatrudniona w Zawadzie, to zdanie zmienił, po myśli włodarza. Teraz broni miejsca pracy córki, ale jak jej coś innego się trafi, to też szkołę wystawi.

  15
  2
 2. Kruk pisze:

  Ten Pan poszedł do szkoły więc szykuje się do wyborów

  5
  0
 3. żarczanin pisze:

  To FAŁSZYWY człowiek ,oszust jakich mało ,wszedł do rady jako wielki pisowiec ,potem był bardzo niezależny żeby zostać przewodniczącym ,durni że go wybrali a teraz wie że nie będzie miał od kogo startować to przystał do konfederacji ze swoim charakterem tam się nadaje .Przed wybuchem drugiej wojny światowej też była taka partia o takich poglądach i zakłamaniu jacy to oni patrioci a dalej można poczytać prawdziwą historię.

  11
  2
 4. Wiki pisze:

  To bardzo prawy i religijny człowiek (dwulicowiec)

  7
  0
 5. JA pisze:

  Pan Mariusz Pompa jest OK !

  3
  6
 6. żarczanin pisze:

  Pompa jest OK? Chyba kpisz , za podwyżką głosował najpierw przeciw potem za i tym sposobem przygarnął 5000 tyś.wyrównania a Maślankiewicz i Królik bardzo byli przeciw wiedzieli że uchwała przejdzie i przygarnęli po 1500zł. oni co miesiąc powinni oddawać biednym dzieciom te pieniądze jak tacy prawi od oka ludzkiego ,tak samo Król i Szczepańczyk, a Krulik jeszcze nawet jednego zdania nie powiedział i co miesiąc bierze 1500 + 450 za sołtysa osiedla tylko żyć nie umierać tacy prawi zakłamańcy

  7
  4
  • żarczanin pisze:

   Zapomniałem jeszcze dodać o Zamorze ma się za polityka głosuje jak mu burmistrz mówi. Bardzo pomaga tylko żeby on miał dobrze razem z Pompa już zaplanowali przyszłość, przeciwko ludziom głosuje i trzyma z tym starym cwaniaki em burmistrzem. A reszta Nowakowa, Radoszowa, Bernacka żeby pełne kieszenie miały.

   8
   1
   • Ja pisze:

    Powiedz mi proszę kto w tej Radzie nie głosuje jak cyt:”mu burmistrz mówi” ?

    4
    0
   • Przybynow72 pisze:

    Co wy k**wa wiecie zawistne barany … Człowiek Adam Zamora jest skromny a najlepszy Radny w historii tego zawistnego miasta !!! 
    Mojemu synkowi kupił na szlachetna paczkę drogiego laptopa , spełnił jego marzenie … wiem że nie tylko nam pomógł i się nie chwali.
    Zamki dmuchane co roku daje zadarmo dla dzieci i poczęstunki robi z własnych pieniędzy . Wsztkie imprezy charytatywne wspiera finansowo A wcześnij jeszcze z jakubczokiem robił w jaroszowe biegi harytatywne i licytacje a jak ludzie nie licytowoli to oni sami do puszki kasę dalwali SZACUNEK dla tego PANA . Proszę się nie martwić ta zazdrosnom Hołotom . Panie Adamie Bóg z Panem !
    Wszystkiego najlepszego !!!!!

    5
    2
   • Sprawiedliwość oo pisze:

    FALSZYWY to ten kto opisuję kogoś niesprawiedliwe i nie potrafi się ujawnić. To szczyt tchórzostwa i obłudy. Znam od dawna Mariusza i wiem, że to co tu piszecie to bzdury wyssane z palca . Mariusz nie przejmuj się tymi kłamstwami dzisiaj tak jak do tej pory. Szkoły wiejskie niech sobie będą bo u nas w Żarkach jest wystarczająca ilość dzieci. JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ. Tego się trzymaj. 👍

    5
    3
 7. Tereska pisze:

  Tu się muszę zgodzić Pan Mariusz Pompa , Adam Zamora i wielu jeszcze innych radnych to ludzie którzy robią dużo dla społeczności naszej gminy , tylko ci którzy nic nie robią mają najwięcej do powiedzenia . A przecież każdy może zostać radnym i pokazać co można zrobić dobrego.
  Łatwo innego osadzić , a może lepiej zrobić sobie rachunek sumienia .
  Życzę dużo zdrowia wszystkim radnym i mieszkańcom całej gminy

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *