zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Mariusz Pompa najgorszy
26 lutego 2023 r. | 09:00
1

1704 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Mariusz Pompa.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Mariusz Pompa najgorszy”

 1. Żyjący w tej gminie pisze:

  Pan Mariusz Pompa jest odpowiedzialnym Radnym.
  Pan Radny Mariusz Pompa jest zarazem odpowiednim Przewodniczącym Rady Miejskiej w Żarkach.
  Nawet nie chce wracać pamięcią do takich nieudaczników wśród Przewodniczących tej Rady jak Stanisława Nowak zasiedziana KWOKA w samorządzie.
  Były radny Andrzej Jakubczak też tańczył pod kompozycje Podlejskiego będąc Przewodniczącym Rady.

  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *