zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy!
19 maja 2019 r. | 12:35
9

1075 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy!”

 1. Zyzio pisze:

  Proponuję wyłączyć z głosowania radnego Świerdzę. Widać, że na radnego się nie nadaje i tylko kompromituje radę. Może pełny etat szambonurka ? To dla niego chyba najlepsza profesja. I tu mógłby się wykazać. Długopis i papier to chyba zbyt skomplikowane narzędzia dla niego i nie należy go nimi torturować.

  12
  4
  • Wyborca pisze:

   Zyzio!!!! wskaż mi jedna rzecz, która dla społeczeństwa zareckiego zrobił p. radny Maslankiewicza.

   7
   16
   • Jasiek pisze:

    Pan Maślankiewicz ma cechę jedyną w sród radnych myślenie widać na jego twarzy Więdz wyborco co zrobił – ma włączany przycisk samodzielnego myślenia w przeciwieństwie do innych radnych .Myslę ,że dlatego ma takie poparcie w tej gminie .

    9
    0
 2. Ja pisze:

  Radny Maciej nie pcha się pod flesze i pierwsze rzędy;a co oczekujesz jako przedstawiciel żareckiego społeczeństwa ? masz mandat społeczny aby wypowiadać się w imieniu ogółu ?

  14
  4
 3. Brak słów pisze:

  Bardzo proszę redaktora, żeby opublikować zdjęcie i możliwość głosowania na pana Grabowskiego bo takową możliwość się właśnie nadarzyla. Zobaczymy jakie są odczucia społeczeństwa na temat wyborów na stanowisko zastępcy, z kapelusza.

  14
  2
 4. Żarki pisze:

  Prawda jest taka że radni którzy już są jakieś kilka powtarzam kilka lat to co zrobili i tak :
  LABOCHA – no załatwił sobie prace, to napewno i pieniądze na klub gdzie % się leja że hej, reszta to kupowanie głosów i slugowanie burmistrzowi (żadna łaska przypominam)
  ŚWIERDZA – już powiedziano dużo j. w. praca, i lizanie tzw d……. burmistrzowi
  HAMERLA – no, domek na Kozieglowskiej, stare układy, rodzina z Panem Kleszczewskim, aha noi epizody w domu kultury jako – aktor hmmmm
  NOWAK – oj tu by dużo pisać, trochę spraw pewnie jeszcze wyjdzie, ale praca dla synów, to zrobiła właśnie dla gminy p Nowak, wielkie szczęście mamy hi hi
  BERNACKA – bez sprzecznie interes na zielonej, reszta nie przypominam sobie żeby kiwla palcem dla społeczności, chyba że się burmistrzowi uwidzi to wtedy nowe osiedle i drogi zrobi aha i place tzn grunty………………. dopowiedzmy
  sobie
  WARTA – człowiek widmo nie widziolem nie slyszolem, tzw boczkiem boczkiem czyli nic
  ZIELIŃSKI – trochę tu trochę tam, ale o swój okręg dba,
  RADOSZ – szczególnie dba o swoje finanse w gminie, trochę już jest więc i pracy dużo, jakości trochę mniej, noi tyle na tyle lat
  RAROK – oj zdążył sklocić WysokęLelowską, ciekawe czemu o te grunty się bije, ciekawe, razem z Panem Świerdzą radnym
  POMPA – człowiek dziwny, interesowny, dążący do władzy, jak można iść do wyborów od innych a być u innych odpowiedzmy sobie, wiarygodności brak,
  MAŚLANKIEWICZ – chcę, walczy, czas pokaże, ludzie mu ufają, na horyzoncie jest nadzieja na lepsze jutro
  KOT – krzykacz, pracy mało, dużo pozorowanej inicjatywy, od burmistrza zależy jak leży w Jaworzniku a nie od niej
  STĘPIEŃ – myszka ale na szczęście nie agresorka, pół roku działania, tyle na temat czas, czas, czas dajmy szansę
  ZAMORA- inicjatywę chłopak ma ale tlumiona przez czarnego, siła przebicia w skali 10 to powiedzmy 3
  CICHOŃ – młoda gniewna (ha ha), walczy o względy czarnego, zobaczymy
  BURMISTRZ – powiem tak jak by nie fundusze Unii, to leży i kwiczy, chamstwo się wylewa zewsząd, aha to co dobre to on, ale to co złe to inni….
  GRABOWSKI – czarny charakter, tak robić żeby nic nie robić a zarobić, UWAGA nadchodzi ciemna strona mocy, kompetencji brak i tyle

  16
  1
 5. Karcz pisze:

  Oj Żarki,Żarki i co z tego ?portal wkrótce zgaśnie ? ,po co to piszesz ? ludzie na jesień wybrali.mają to co mają.na własne życzenie ?

  4
  6
 6. Lutka pisze:

  To nie byly wybory uczciwe to byly glosy kupowane za % i nie tylko,stare p……..y wiedzialy jak to sie robi i teraz smieja sie i nic nierobia .

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *