bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy!
02 czerwca 2019 r. | 20:11
11

895 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy!”

 1. Ojojoj pisze:

  A cały czas widnieje Mariusz Pompa. Ściema z tym rankingiem.

  4
  6
 2. rodak pisze:

  Ojojoj masz racje to wielka ściema a co takiego Maślankiewicz zrobil do tego czasu że ciągle najlepszy chyba tylko to że należy do PiSu bo jak na razie to tylko szuka dziury w całym na kolanie bazgroli pytania i bardzo chce gwiazdorzyć !!! Byłem na pięknej uroczystości w Przybynowie nadania szkole sztandaru INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ a radny Maślankiewicz wpier……..la się w sprawy Wysoki i Przybynowa a na uroczystości nie był bo mu było szkoda dać parę groszy na sztandar ”WIELKI PATRYIOTA”od boleści .KARIEROWICZ I MATERIALISTA.a i tak wszyscy omijają go wielkim łukiem nawet ci z innych opcji

  8
  17
 3. Wyborca pisze:

  A może nam się p. Maslankiewicz pochwali co zrobił dla dzieci z okazji Dnia Dziecka,,, bo ciągle taki jest najlepszy we wszystkim!!!!!!!

  7
  16
 4. bruno pisze:

  ostatnich najlepszych juz w radzie nie ma 🙂 wiedz na tym czyms to bardziej anty reklama 🙂

  2
  9
 5. kazik pisze:

  Pan Maslankiewicz dopiero wszedl na salony jak bedzie tyle co Nowakowa to zobaczymy jego oswiadczenia majatkowe jle bedze mial dzialek na koncie a morze juz sa wszystkie sprzedane chcialbym zobaczyc oswiadczenie Burmiszcza Grabowskiego czy tyle ma co Podlejski bo Grabowski juz sie dzialek pozbyl pozdrawiam bogaczy

  14
  1
 6. nowy pisze:

  Drogi ”wyborco” itp. chciałbym zaznaczyć że są tacy którym się wydaję że coś zrobił a w rzeczywistości tylko swoje osobiste partykularne cele pod publiczkę wykonuje przy pomocy ,tzw pomocników gminnych, potrafi obrażać innych i nic innego. To ludzie oceniają . Jak jesteś taki sprawny w pisaniu to może również w robieniu się okaż. Co mianowicie włodarz zrobił dla dzieci ??? Bo ja jakoś sobie nie przypominam , bardziej swoje kompleksy piłkarskie realizuje a niżeli społeczne, braki których jest bardzo duuuuużo np. narkotyki które ogarniają całe Żarki, o tym już nie powiesz. Jakie inicjatywy zostały wdrożone , i ile jest towarzystw społeczno kulturalnych wspieranych przez gminę , nie ma już nawet uks szkolnych , więc zastanów się. Czas pokaże kto miał racje.

  17
  2
 7. morela pisze:

  proszę o zdjecie i możliwość glosowania na grabowskiego

  15
  2
 8. aga lesniow pisze:

  Też sie zastanawiam o co chodzi z tym głosowaniem … to jest ewidentna sprawa że ten co wygrywa to sie dogadał z tym portalem i go wywyższają i nie dadzą nam uczciwie głosować.
  A na Leśniowie i przyległych wsiach to nie wiem ale ten pan co jest ciągle najlepszy to ja nie widzę efektów. Za jakubczyka to ciągle coś się działo – ten chłop to działał z tym drugim młodym z osiedla zamorom.
  Ja tych panów szanuję i ich pracę … a jeszcze powiem bo mi leży to na wątrobie cena za śmieci i znalazłam na stronie zarek opis komisji i widać kto zabiegał o to aby było taniej dla nas i gdzie byl w tedy ten najlepszy.

  https://www.zarki.bip.jur.pl/artykuly/5098

  ja w nastepne wybory wystąpię ze startem na radną bo to co jest teraz to mi się nie podoba i koniec.

  7
  7
 9. zyzio pisze:

  Cena za śmieci powali niejednego.
  14,50 zł za segregowane i 29,00 zł za nie segregowane.
  Ciekawe ile będą płacić letnicy ?
  Mam nadzieję, że przy oficjalnej informacji burmistrz zamieści również podstawy wyliczenia tej ceny. I ile będzie oszczędności dla gminy ? Nie dla mieszkańców, tylko dla gminy. Tak jak poprzednio.

  8
  0
 10. Jasiek pisze:

  Cena za śmieci jest stanowczo za niska , ja bym dał wyższą i tak by przeszła przez radę .Jak sobie głosowaliście to teraz tak mota !

  10
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *